2737
2734
عنوان

ختم چهل روز دعا مشلول

5569 بازدید | 626 پست

سلام,بچه ها ختم چهل روزدعا مشلول روزی یک بار

❤️ ازپنج روزدیگه شروع میشه وبه محض تکمیل شدن لیست لطفاشرایط و بادقت بخونید

❤️این دعاخیلی حاجت میده وبرای هرحاجتی هست و اسم اعظم,خداوند درون این,دعاهست و هنگام خوندش  حتما  باطهارت باشین خیلیا ازاین ختم حاجت دیدن

❤️کسانی که اسم مینویسن لطفا هرروز ب سایت سربزنن ک ب محض شروع ازبقیه بچه ها عقب نیفتن

❤️وسط ختم هرکسی اومدبگه من نمیتونم دیگ ادامه بدم خودتون ی نایب بگیرین شرمنده خودتون ی نایب پیدامیکنید ونخونید دین برگردنتونه چندروزازختم هم گذشت نیاین بگین کی,شروع شد ومن نمیدونستم

❤️هرروز به نیت یک نفرخونده میشه واگه تونسین بیاین اعلام کنید چون حس بهتری داره واگ همه موافق بودن ی گروه میزنیم توی تلگرام

❤️شرط اجابت دعا اعتقادداشتن و ناامیدنشدن توهرشرایطی

انشالاهمگی حاجت روا بشیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام عزیزم 🌹🌹.

ممنونم خبر کردی.🙏🙏🙏 

انشالله همگی حاجت روا بشیم عزیزم.❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏 

حتما اسم منم بنویسی عزیزم. 

فقط من تل ندارم، همینجا نمیشه بیاییم اعلام کنیم عزیزم؟؟؟؟ 

2738
سلام عزیزم 🌹🌹. ممنونم خبر کردی.🙏🙏🙏  انشالله همگی حاجت روا بشیم عزیزم.❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏& ...

سلام عزیزم انشالاک حاجت روابشی گلم.  اشکالی نداره عزیزم همینجااعلام کنید

منم هستم 

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره
2706