2752
2734
عنوان

با گرونی پوشک چه میکنید؟ چه راهکاری دارید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 69 پست

من دوتا شورت کارترز از بچه قبلیم دارم 

فکر کردم تو خونه ازونا استفاده کنم 

توش پد حوله ای میخوره

البته الان پسرمو جراحی مجرای ادرار کردن

تا یکی دو هفته همون پوشک میکنم 

میترسم تغییر بدم اذیت شه

از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که فقط یا مولفیکس یا کانفی به پای نوزادم میسازه .خیلی گرون شده .کم هم شده باید چند تا داروخانه بر ...

منم قبلا كانفى ميخريدم

فقطم ي مغازه داشت 

از شانس مغازه سوخت و ديگه نتونستم هيچ جا پيدا كنم.

الان چند شده؟؟

قیمتش به کنار مای بیبی خیلیم کم شده

من هرجا میرم ندارن

قم زندگی میکنم

از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
2731

من دلم برای شوهرم میسوزه دیگه‌هرچی میدوئه نمیرسونه 

تازه ما مستاجر نیستیم

میگم هرچقدر کوچیکم شده هزینه هارو کمتر کنم

حالا من تحقیق میکردم این شورتای دکمه ای یا pocket diaper خیلی توی اروپا و امریکا مشتری داره

برای حفظ محیط زیست و کمتر شدن هزینه هاشون

میدونستین هر پوشک برای اینکه کاملا تجزیه بشه ۵۰۰ سال زمان میبره؟؟؟؟بعد هر بچه میانگین ۳۵۰۰ تا پوشک استفاده میکنه فاجعه اس ها

ولی تو ایران اصلا تبلیغ این شورتا نیست

اونا میگن ۲۴ تا ازین شورتا بخر

تا دوسالگی بچه ات استفاده کن

حتی پدشو جدا هم میفروشن

ولی تو ایران اصلا تبلیغ این شورتا نیست اونا میگن ۲۴ تا ازین شورتا بخر تا دوسالگی بچه ات استفاده کن ...

همون شورت آموزشی هست 

یا این یه چیز دیگه ست

آدم خانه اش یک جاست،دلش هزار جای دیگر............ 
2706