2752
2734
عنوان

با گرونی پوشک چه میکنید؟ چه راهکاری دارید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 69 پست

شورت دکمه دار فرق داره. اتفاقا منم دنبالشم. یادمه مامانم برا برادرم بیشتر از ۲۰ سال پیش استفاده میکرد. توش جای پوشک یا کهنه داره. کار مشما رو میکنه اما مدل شورت و دکمه داره. من دنبال اینم

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیروز از همین شورتای دکمه ای تن پسرم کردم

من زود عوض کردم پس نده ولی فکر میکنم تا ۴-۵ساعتم مشکلی نداشته باشه

اگر میبینید هزینه پوشک براتون خیلی سنگینه استفاده کنید

اگر مینی واشر هم داشته باشین که شستنشم خیلی راحت میشهَ و خیلی مرتب و تمیزه

از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
2731
عزیزم  منم دارم. میگیرم. میشه. بگی. نی نی ات. چندماهشه. و. روشت چیه  

من میخواستم دوسالگی ازشیربگیرم بعدش ازپوشک ولی تقریبادوماه پیش گفت پی پی ,دروری(منظورش دستشوییه) فکرکردم میخوادبره بازتودستشویی بازیگوشی کنه اینقدرگفت تابردمش یه دقیقه اومدم به غذاسربزنم رفتم دیدم پی پی کرده میخوادباشلنگ ردکنه توکاسه توالت!بعدازاون پی پی شو میگه سه هفته بعد جیششم میگه البته اونم میگه پی پی گاهی یکم دیرمیگه یکم میریزه شلوارش گاهی هم دروغکی میگه محض بازی ولی درکل خودش علاقه نشون میده میگه یکماهه توخونه پوشک نمیکنم روزای اول ده تاشلوارخیس میشد کل خونم جیشی شده من این پروسه که بقیه میگن بایدبیست دقیقه یکبارببری دستشویی و...انجام ندادم چون قصدنداشتم ازپوشک بگیرم گردنمم دردمیکنه ولی حالاکه خودش دوست داره میخوام مقاومت نکنم دستشویی فرنگی خودمویجوری گذاشتم تو دستشویی که نتونه بره سراغ شیرآب جیشم تاسه روزپیش سرپامیکرد سه روزه گاهی میشه ولی پی پی میترسه بشینه هنوز گاهی خودم میبرمش گاهی خودش میگه درگیرم هنوز

💗لطفا برای حاجاتم یه صلوات مهمونم کنید  
سنشم بیست ماهشه شماچکارمیکنی

پسر من. نوزده. ماهشه، یکهفته. میشه. پوشکش نمیکنم، هر بیست. قیقه دستشویی میبرمش. جیش  میکنه، ولی  اگه. نبرم هم. خبر  نمیکنه، بعد  یکهفته. تازه  انگار  متوجه شده. وقتی  جیش. میکنه شلوارش. خیس  میشه. که امروز. اشاره  کرد  به. شلوار، پسر منم. حس  کردم  آمادگی  داره  چون  معنی. جیش   میدونه  واز پوشک. فراریه، ولی  حالا. بعد  به هفته. دارم  نا امید. میشم... از  قصری. هم بدش. میاد  باهیچ  ترفندی  روش  نمیشینه. یا لگن، مجبور شدم. دستشویی  ببرم. دایم 

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است. ..
پسر من. نوزده. ماهشه، یکهفته. میشه. پوشکش نمیکنم، هر بیست. قیقه دستشویی میبرمش. جیش  میکنه، ولی ...

منم دایم میبرم دستشویی ازیه طرف باید یادبدم نشسته کارشوبکنه ازیه طرف یادبدم خونه نکنه بره دستشویی. منم گاهی ناامیدمیشم میشمرم ببینم هرروزچندبارمیره دستشویی چندبارتوشلوارمیکنه بیست دقیقه زودنیس؟ یکساعت یکبارببرهی باهاش حرف بزن

منم دایم میبرم دستشویی ازیه طرف باید یادبدم نشسته کارشوبکنه ازیه طرف یادبدم خونه نکنه بره دستشویی. م ...

اخه. دیرتر. میبرم  خیس. میکنه. خیلی. لجبازه  پی  پی  فقط  ایستاده میکنه، واقعا  پروسه  سختیه، امیدوارم  هممون  موفق  بشیم 

نه ماه انتظار ویک عمر نگرانی، حس آزاد دخترانه رابه مهرمادری دادن، بزرگترین ایثار یک زن است. ..
اخه. دیرتر. میبرم  خیس. میکنه. خیلی. لجبازه  پی  پی  فقط  ایستاده میکنه، وا ...

آره خ سخته دخترمن امروز همه رو دیررسید ازصبح هشت تاشلوارشستم یکروزخوبه امیدوارمیشم یکروزم برمیگرده سرپله اول