2737
2734

امروز با یه مشاور صحبت میکردم گفت یه حلقه مفقوده تو زندگیتون دارید که باعث مشکلات شده و به اینجا رسیدی،صحبت کردم ولی اخرش معلوم نشد،

میخام ببینم شما چطور و از کدوم مشکل به طلاق عاطفی رسیدید،شاید منم بفهمم مشکلم ازکجاست😢

شاید مهمترین فکری که باید در مورد ازدواج کرد همینه که این آدم میتونه پدر خوبی برای بچه من باشه؟ وقتی پای بچه وسطه  حتی خود آدمم دیگه خیلی مهم نیست

عزیز دلم از خدا بخواه عشقتونو آتشین کنه 

صلوات زیاد بفرست 

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂

من وشوهرم تقریبا همینطوریم.شوهر من بچه ی طلاقه وبرخوردش با مردم اصلا مناسب نیست.یه جوری کوچه بازاریه.از طرفی تفاوت فرهنگی زیادی داریم.اون خرفای منو برعکس میفهمه شاید منم همینطور.هر روز بحثمونه

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روابط زن و شوهري نياز به رسيدگي مداوم داره چند روزم سر اينكه حال نداري اعصابت خورده رهاش كني از دستت ميره 

ببينين كجا دست همو ول كردين 

فك نكن راهي براي بازگشت نيس 

ولي خوب راه طولانيه ك بخايين دوباره دل همو بدست بيارين اعتماد همو بدست بيارين ولي شدنيه

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
2731
من وشوهرم تقریبا همینطوریم.شوهر من بچه ی طلاقه وبرخوردش با مردم اصلا مناسب نیست.یه جوری کوچه بازاریه ...

وای برداشتهای اشتباهشون دیونه کننده

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2738

باید علاقه ای باشه که بعد واسه ایجاد رابطه تلاش بشه.من وشوهرم وقتی بیرون از خونه ایم اینقدر استرس بهم وارد مبکنه که پشیمونم میکنه.عصبیه بد رانندگی میکنه .همش فکر میکنه بقیه رانندگی بلد نیستن فقط این بلده.دلم نمیخاد باهاش برم بیرون.استرسش بالاست وبمنم منتقل میکنه.بخاطر استرس بالا همه ی موهاش ریخته وسفید شده وچهرش کمی بهم ریخته.بلد نیست اروم باشه.منم نمیتونم کمکش کنم نمبخاد.همه ی زندگیشم پوله پول باشه حالش بهتره

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
من وشوهرم تقریبا همینطوریم.شوهر من بچه ی طلاقه وبرخوردش با مردم اصلا مناسب نیست.یه جوری کوچه بازاریه ...

شوهر من قبلا طلاق گرفته،بددهن و فحاشه

شاید مهمترین فکری که باید در مورد ازدواج کرد همینه که این آدم میتونه پدر خوبی برای بچه من باشه؟ وقتی پای بچه وسطه  حتی خود آدمم دیگه خیلی مهم نیست
شوهر من قبلا طلاق گرفته،بددهن و فحاشه

شوهر من بد دهن نیست.ولی اصلا درکم نمیکنه.حرفامو برعکس میفهمه.سر همینم دعوامون میشه.من فقط دلم ارامش میخاد 

فکر نمیکنم عزیزم،پیدا کردن عامل سردی زندگیتون خیلی مشکل باشه بیشتر فکر کن، ببین منشأ ش کجاست.

از وقتی درباره روابط متعددش اعتراص کردم،بعد از چند سال هم کلا بیخیالش شدم هرکار میخاد ازاده،ولی دست از سرم برنمیداره،کتکاری در حد بیمارستان،فحاشی و منع از بیرون رفتن و..

وای برداشتهای اشتباهشون دیونه کننده

اصلا به من اجازه توصیح نمیده تو هیچی،کلا من سکوت هستم دیگه

از وقتی درباره روابط متعددش اعتراص کردم،بعد از چند سال هم کلا بیخیالش شدم هرکار میخاد ازاده،ولی دست ...

خب چرا به کسی نمیگید تا از شما حمایت کنه

2706