2733
2739

جیگر باید میگفتی واسه سفت شدن پوست صورت من هی میگم وا واسه میخواد صورتشو شل کنه خخخ اون طبیعیه به مرور زمان سفت میشه منم لاغر کردم بعد یه مدت خوب شد میگن ژله هم صبح ناشتا بخوری تاثیر داره

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷

من از یکی شنیدم که خیلی نتیجه گرفته بود

سیب زمینی و خیار سبز رو رنده ریز بکن بعد یه قاشق بهش گلاب  اضاف کن بزار یخدون هر روز صبح یکیش رو بچید به یه پارچه نخی بکش به صورتت

هر روز اینکارو بکن بعد بیست روز پوست سفت و روشنتر میشه

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پوستت ارثی شله؟؟ منم خط لبخند دارم :|

برو دکتر پوست خوب. جوان سازی پوست و آر اف و لیفت صورت بدون جراحی و تزریق .

من شخصا با تزریق ژل مل مخالفم :/ 

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤

باید به تدریج و مرور زمان وزن کم میکردی . نه تو یه بازه ی زمانی کوتاه

روغن آرگان هم اگه حساسیت نداشته باشی مناسبه

طول میکشه تا بفهمی دوس داشتنِ آدما دست خودشون نیست ، دست هورموناشونه =)
2738
پوستت ارثی شله؟؟ منم خط لبخند دارم :| برو دکتر پوست خوب. جوان سازی پوست و آر اف و لیفت صورت بدون جر ...

اره ارثی هم شل هستم کلا ولی رژیم گرفتم دیگه خط افتاده...میخوام روشای خونگی تست کنم بهتر نشد میرم دکتر

باید به تدریج و مرور زمان وزن کم میکردی . نه تو یه بازه ی زمانی کوتاه روغن آرگان هم اگه حساسیت نداش ...

طولانی بوذه بازش عزیزم حتی با ورزش و رژیم خیلی راحت اما چون پوستم شله خودشو نشون داده

برا دور چشمت حتما کرم دور چشم مصرف کن هیچی به اندازه کرم دور چشم تاثیر نداره

چه مارکی ؟

اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ