2737
2739
عنوان

بچمو از پوشك گرفتم ولی...

1867 بازدید | 19 پست

سلام

پسرمو از پوشك گرفتم2سال و 3ماهشه خیلی سریع و خوب جواب داد فقط1بار جیش كرد تو شلوارش ولی مشكل من الان پی پی كردنشه كه نمیكنه بدون پوشك اگر راهی بلدین بگین یا اینكه چقد طول میكشه كه درست بشه 

پس کی تو کوچه ما عروسی میشه😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو هفته ایی خوب میشه توالت فرنگی بذار گوشه اتاقت بگو هروقت داشتی برو روش بشین شاید از دستشویی میترسه

فكر نمیكنم بترسه از دستشویی ولی شاید از كار خودش میترسه چون دختر خواهرم سر همین جریان الانم كه6سالشه مشكل داره من نمیخوام اونجوری شه

2728

پسر منم همینطور بود عجله نکن بذار با آرامش و بازی و جایزه اونم ترک کنه معمولا یکی دو ماه بعد از جیش برای پی پی مقاومت میکنن چون از دیدنش بدشون میاد یا میترسن 

پسر من یه بار تو مهد مجبور شد بره دستشویی البته خیلی گریه کرد قبلش و من هم از موقعیت استفاده کردم و.مربیش که گفت اینکار رو کرده تو.خونه گفتم دیگه پوشک تموم شده... باید یه خورده هم تحمل گریه زاری داشته باشی مثلا الکی بگی پوشک نداریم دیگه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
براش توضیح بده که ترس نداره همه آدما این طورین اگه نکنی مریض میشی اذیت میشی تشویقش کن

اخه اصلا میگه ندارم ولی قبلا روزی 2بار انجام میداد با پوشك 

بعضی بچه‌ها اصلا از خود پی پی میترسن فکر میکنن عضوی از بدنشون داره میافته میترسن فقط مواظب باش که مدفوع رو یهو تو دهنش نکنه اخه بعضی بچه‌ها از رو کنجکاوی اینکارو میکنن بعد هم براش جایزه های کوچیکی تهیه کن مثل یه خوراکی که هروقت بدون پوشک دستشویی کرد بهش جایزه بدی تا تشویق بشه

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
2738
وقتی پوشک نکنی و مجبور باشه دفع کنه ممکنه بار اول توی شلوارش بکنه که دعواش نکن ولی بعد میفهمه که این ...

اصلا پوشكم میكنم موقع جیش میگه در بیار چون خیلی مهمه این مرحله گرتن پی پی اگر خوب نتونم انجامش بدم بعدها حتی مشكلات روحی میكیره بچه خیلی باید حواسم باشه  

پسر منم پی پی رو میگه،روی جیش کوچکش کنترل نداره.من نبرم دستشویی میکنه شلوارش.چیکار کنم؟ الان یک ونی ...

باهاش بازی كن پسر من خودش ی دفعه گفت خودمم باورم نمیشد اتنقدر راحت باشه الان فقط رو دومی مشكل دارم باید صبر داشته باشیم خودت تند تند ببرش ولی اصرارنكن اصلا واسه جیش كردن استرس میگیره بدتر میشه

2706