2737
2734
عنوان

پاک شدن فیلمهای جدید گوشی

93 بازدید | 11 پست

چندروزه هرچی فیلم میگیرم باگوشیم بعد چند ساعت یایک روز پاک میشه.یعنی فیلم هست وقتی میخوام پلی کنم مینویسه فایل پیدا نشد.بعد هم خود به خود پاک میشه.درضمن هم گوشیم جا داره هم کارت حافظه.کسی میدونه مشکل چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عه . منم اینجور بود برام .تمام فیلم های تولد دخترم این جوری پاک شد . نمیدونم علتش چیه. توروخدا اگه ف ...

گوشی شماسامسونگه؟تو نت نوشته بود اگه فیلمها رو به کارت حافظه به یکباره انتقال دادی ممکنه پاک بشن.ولی مشکل من اینه فیلمهای جدیدم حداکثر نصف روز توی دستگاه میمونن.حالا یکی الکی گرفتم انتقال دادم به یه آلبوم دیگه ببینم چی میشه؟

گوشی شماسامسونگه؟تو نت نوشته بود اگه فیلمها رو به کارت حافظه به یکباره انتقال دادی ممکنه پاک بشن.ولی ...

اره سامسونگه. ببین من فیلم گرفتم . بعد بیست دقیقه اومدم ببینم دیدم همه فایل ها هست اما باز نمیشه بعد ده دقیقه سرو کله زدن. دیگه باز نشد. خاموش روشن کردم ببینم شاید بیاد. که دیگه کلا رفت و هیچ اثری ازش نبود. 

اره سامسونگه. ببین من فیلم گرفتم . بعد بیست دقیقه اومدم ببینم دیدم همه فایل ها هست اما باز نمیشه بعد ...

دقیقا مثل مال من.😢بخدا این قدر اوضاع مال خرابه واین چندوقته اینقدر خرج مسخره مثل این رو دست همسرم گذاشتم که اصلا روم نمیشه بهش بگم این مشکل جدید رو.بازم اگه اطلاعاتی دست آوردم خبرشو بهت میدم

2738
من پیش هر کی بردم نفهمید. بیخیالش شو. 

من اینو فهمیدم یه برنامه گوشیمو تازه به روز رسانی کرده بودم بعد اون این اتفاق افتاد.تو نت نوشته بود بعضی گوشیهای سامسونگ بعضی برنامه هاشون که به روزرسانی میشه این مشکل براشون پیش میاد.اون برنامه رو پاک کردم فعلا که یک روزونیمه فیلم توی موبایلم مونده امیدوارم بعد این هم بمونه😉

کدوم برنامه شاید منم داشته باشم؟ منم مرتب به روز رسانی میکنم. 

برنامه apus.راستی اینم یادم رفت بگم که الان هر فیلمی که میگیرم سریع انتقال میدم به کارت حافظه چون چند تا روامتحانی توی دستگاه نگه داشتم بازهم پاک شدند