2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من میگم طبیعی😊

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

طبیعی...تک تک درداشم حکمتی توش هست وگرنه خدا دردشو برای انسان کمتر میکرد..سزارین در شرایط اورژانسی نجات بخشه

فقط با تو عشقم میتونم آروم شم ...بازم مثله هر شب بیا تو آغوشم...رو هر کی به جز تو چشامو میبندم...تو رو میبینم تو آیندم
2740
ميگن طبيعي خوبه ولي سزارين اصلا خوب نيست شكمو ٧لايه ميبرن و اينكه جايه بخيه اش ميمونه

بیا شکممو ببین اگ فهمیدی کجاشو بریدن خودتم ببرش

ب دکترت ربط داره

محمدمهدی پسرم.محمدصدرا داداشم.محمدحسن عشقم.😚همه به کنار ....رضا بابام💞

طبیعی اپیدورال کنه .ولی پیاده ردی و کلاس بارداری بره مشکلی نداشته باشه طبیعی بهتره .من سزارین کردم تحمل دردم بالاس اصلا درد نداشتم ولی عوارضشو تا الان دارم حس میکنم . خیلیا هم درد زیادی دارن .همون که بخوای بعد عمل از جات بلند شی کلی درد و بدبختی داره . بازم هر  چی دکترش بگه .

با همین نیمه همین معمولی ساده بسازدیــــر کردی نیمـه ی عاشق ترم را باد برد
درد نداشتي

مگه میشه درد نباشه صد در صد بود اما قابل تحمل☺

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟