2733
2739
عنوان

يكم راهنماييم كنين لطفا خواهرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 89 پست
عزیزم منکر وجود مشکلات نیستم ولی چه معلوم وقتی گل پسرت اومد به مبارکیه قدمش خدا بهت عنایت کنه و زندگ ...

انشالله خدا از دهنت بشنوه

من كه دنبال اينم كه زندگيم سر و سامون بگيره

✨اللهم صل علي محمد و ال محمد✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ترتیل قرآن . صوت وسطش تشویق شنوندگان داره‌ ترتیل بذار از اول قرآن شروع کنه هر وقت می خوای استراحت کن ...

اگرم میخوای غیر از عربیش معنی فارسیش رو هم متوجه بشی یه تفسیر صوتی هست که خیلی روونه حالت داستان و بیان شیوایی داره یه اقایی به نام بازرگان . خیلی علاقه مند میشی من از یه کتاب فروشی فایلش رو گرفتم عالی بود 

در حیرتم از مرام این مردم پست ، این طایفه ی زنده کش و مرده پرست ، تا هست به ذلت بکشندش زجفا ، تا مرد ببرندش سر دست...
تفسیر کی رو می خونه؟

عزیزم من تفسیر زیاد خوندم مثلا نمونه . المیزان . تفسیر اقای بهرام پور . اقای مکارم ولی این یچیز دیگه بود انگار یه دورهمی هستش این اقا هم ایه به ایه میخونه و حالت تفسیر داستانی شرح میده . 

در حیرتم از مرام این مردم پست ، این طایفه ی زنده کش و مرده پرست ، تا هست به ذلت بکشندش زجفا ، تا مرد ببرندش سر دست...
2738
المیزان چند جلد خوندی؟

کامل نخوندم عزیزم برای یه کار تحقیقاتی که انجام میدادیم لازم بود تفسیر ها مقایسه بشن یسری مباحث رو مقایسه ای از روی نرم افزار کار میکردیم ولی حس کردم برام سنگین بود و زیاد برام قابل فهم نبود بیشتر روی تفسیر اقای بهرام پور و مکارم سعی میکردم کار کنم بخاطر همین گفتم خیلی روون و قابل فهمه 

کامل نخوندم عزیزم برای یه کار تحقیقاتی که انجام میدادیم لازم بود تفسیر ها مقایسه بشن یسری مباحث رو م ...

من المیزان سه جلدش رو بیشتر نخواندم و همون سه جلد زندگی م رو عوض کرد جاهایی که مباحث عربی و بن فعل و اینها است رو رد شو بقیه اش عالیه نمی تونی رهاش کنی 

من المیزان سه جلدش رو بیشتر نخواندم و همون سه جلد زندگی م رو عوض کرد جاهایی که مباحث عربی و بن فعل و ...

میدونی گلم خیلی مفصل و کامل هستش و جز به جز واقعا شاهکاره ولی برای کسی که به مباحث فقهی تسلط کامل داشته باشه بیشتر منظورم طلبه هاست ولی ما دانشجوها خیلی سطحمون نسبت به طلبه ها که چند سال فقه مباحثه ای کار کرده بودن ، پایین بود و هضمش برامون سنگین بود . 

استارتر جان ببخشیا میون تاپیک شما راجع به موضوع دیگه صحبت کردیم اجی 

میدونی گلم خیلی مفصل و کامل هستش و جز به جز واقعا شاهکاره ولی برای کسی که به مباحث فقهی تسلط کامل دا ...

من رشته ام عمران بوده پیش زمینه هم ندارم اصلا سخت نیست گفتم جاهای عربی ش و دستور زبان رو رد کن بقیه اش روان عه باز میل خودت عه تجربه شخصی م رو گفتم 

من رشته ام عمران بوده پیش زمینه هم ندارم اصلا سخت نیست گفتم جاهای عربی ش و دستور زبان رو رد کن بقیه ...

مرسی گلم واقعا مجاب شدم یه بار دیگه رجوع کنم بهش و این بار سعی کنم عمیق بخونم   

2706