2733
2734

من یک هفته از تخمک گذاریم گذشته اقدام به بارداری هم کردم ، بدنم خیلییییی داغه دست و پاهامو تو اب خنک میزارم ، دکتر شیاف پروژسترون هم داده بهم،

کسی بوده این شکلی باشه بعد بفهمه بارداره؟؟یا مال شیافه این داغی

دلم خیلی گرفته ...💔💔یک و سال و نیم دارم هرماه اقدام میکنم

جان به فدای انکه ناپیداست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خدا بهت کمک کنه  ولی فکر میکنم بخاطر عوارض پروژسترونه   گر گرفتگی داری 

حتما یه دکتر عالیییییی برو

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2731
من دمای بدنم میره بالا خیلی داغ میکنم چند روزه فهمیدم باردارم

عزیز من مبارکت باشه الهی❤❤❤❤ واسه منم دعا کن ....چند روزه شروع شده؟من یک هفته مونده به پریود تقریبا

من در حال اقداممم بدن منم داغ میشه...

تخمدانام درد دارن...

ان شاله این ماه بارداریم خدا بزرگه

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2738
من دمای بدنم میره بالا خیلی داغ میکنم چند روزه فهمیدم باردارم

من خَيلي سردم ميشد سر بارداري اولم كه البته سقط شد الانم چند روزه دوباره دارم لرز ميكنم 

٤ روز مونده به موعدم

من همیشه چن روزقبل وبعدتخمک گذاریم داغ میشدم 

موقع پریودمیخاستم بشم اکثرن سردم میشد

ولی اون اوایل بارداری ک هنونمیدونستم باردارم بااینکه زمستون بودمن بشدت داغ میشدم

اصن ی نمازمیخوندم چارساعت خودموبادمیزدم ک خنک بشم

توی طول بارداریمم همش گرمم بوده وهست

به خداگفتم اگه سرنوشت مرانوشته ای چرادعاکنم؛خداگفت:شایدنوشته باشم هرچه دعاکند!
من در حال اقداممم بدن منم داغ میشه... تخمدانام درد دارن... ان شاله این ماه بارداریم خدا بزرگه

توکل به خدا .....امروز با اشک چشم شیر پخش کردم ....خدا نگاهی کنه....

من همیشه چن روزقبل وبعدتخمک گذاریم داغ میشدم  موقع پریودمیخاستم بشم اکثرن سردم میشد ولی اون ا ...

من چون لباس کوتاه تنم خونه نماز خواندنی چادرم محفوظه موقع رکوع دستمو رو پاهام می زارم می‌سوزم ، دعا کن واسم خیلی دلم شکسته 💔

نازنین بهار خدا میده

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2706