2737
2734

ای تمام بد جنس هایی که اون بیرونید.  بیاید انسان باشید و هرگز هرگز هرگز به یک خانم باردار نگید  واییی چقدر ورم داری، مگه چند قلو داری انقدر گنده شدی ، چقدر میخوری ، دماغت چه پهن شده ، و .... قطعا خودش تمام آین تغییرات  رو میبینه. بیشعور-نباشیم# یادمه تازه اوایل زایمانم بود سزارین شده بودم و شکمم جمع نشده بود با اینکه لاغرم یه عکس گذاشتم اینستا  ۲ تا از ادمایی که هیچ وقت زنگ نمیزنن یه کاره زنگ زدن  فلانی حامله ای دوباره ؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا اینا ب کنار...

اینکه با خانم باردار یکسره از سابقه سقط هایی ک داشتی یا دوستات داشتن رو بگی خییییلیییی نامردیه.

اون مادر بدبخت خودش هزار فکر و خیال داره بعد بیای بهش این حرفارم بزنی؟؟

این دِرِسته؟؟😆😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738

حالا من خواهرم عین کوه دماوند شده بود تو حاملگی میگفت قاصدک خیلی چاق شدم نه؟؟؟

میگفتم نه بابا من اصلا گاهی یادم میره حامله ای از بس ریزه میزه ای😂😂😂😂

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

بیشعور.همه.جا.هست# 😄 جدی.نگیر# 😀

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

توروخدا اگه برا کوچولوتون مشکلی پیش اومده چ در زمان بارداری چ بعداز زایمان

به یه خانوم باردار نگید 

من از روززی ک تو مطب دکتر خانومی رو دیدم داشت از سقطش میگفت همش نگرانم

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

این حرفا فقط مربوط به یه دوران نیست 

بعضیا تا یکی رو میبینن شروع میکنن 

وای چقدر چاق شدی 😐😐😐

چقدر لاغری 😐

بینیت رو عمل نکردی 😐

چقدر جوش داری 

خوب عزیز من همه خونشون آینه دارن و خودش زودتر از شما از اون چیز آگاهه اما خوب ..........

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2706