2752
2734
عنوان

عمل جراحی بزرگ کردن سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 64593 بازدید | 214 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سینه هام افتاده اس با جراحی پروتز سینه درست میشه نمونه کارای دکتر سلیمان زادرو دیدم خیلی کارش خوب ...

اره خیلی کارش خوبه. من که دوستم پیش ایشون لیفت سینه و پروتز سینه انجام داد. واقعا کارش تمییز بود. من به خیلی ها معرفی کردم ایشونو

2731
سیب جان عمل سینه ( اون چیزی که من تو یو تیوب دیدم ) 100 برابر بدتر از بینیه! من خیلی راضیم از پروتز ...

من نمیگم درد نداره ولی انقدا که میکن دردش بد نیست جراحیه بالاخره درد داره دیگه ولی من پیش دکتر هادی فر عمل کردم واقعا راضیم 

پروتز سینه دکتر حدادیم واقعا خوبه اصلا چیز غیر طبیعی جراحی نمی کنه واقعا از کارش راضیم

منم تعریف دکتر حدادی رو زیاد شنیدم خودم برای انجام لیپوماتیک رفتم پیشش واقعا از کارش راضیم و اصلا جای بخیه و عمل هم باقی نمونده . 

آخه پروتز خود دکتر با توجه به اندازه سینه ات میذاره و به خودتم میگه ولی اینکه چی بخری و چه مارکی  و چه اندازه ای برات خوبه کسی نمیتونه خودش تصمیم بگیره دکتر خوب خواستی برو پیش دکتر نصیری