2737
2739

مادرشوهرم هرچي كه بين منو شوهرم ميشه به خواهرش ميگه خواهرشم به عروساش عروساشم به كل فاميل ميگن به شوهرمم كه ميگم ناراحت ميشه به مادرشوهرمم بگم زود ميبره ميزاره كف دسته خواهرش كه عروسم درباره ات اينو گفت خسته شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب نگو به مادرشوهرت 

خودت رازدار زندگیت نباشی ،چه توقعی از مادرشوهر داری که راز زندگیتو نگه داره؟

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2740
من نميگم وقتي با نامزدم بحثمون ميشه ميفهمه 

یجوری بحث نکنین که بفهمه. اگرم ناراحتین از هم ،پیش بقیه بروز ندین 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

خدا مرگش بده 

خدا پدر شوهر و مادر شوهر منم مرگ بده مخصوصا پدرشوهرم رو الهی درد بی درمان بگیره بیافته گوشه خونه لال شه نتونه ریاست کنه من میدونم آدم نباید به مرگ کسی راضی باشه اما به مرگ پدرشوهر م راضیم چون تو این هفت سال فقط دلم پراز در ده

بذار سرگرم بشن لابد زندگیشون هیجان نداره.. خواستن بازندگیت سرگرم بشن! 

خب اسرارتونو به کسی نگین به شوهرتم بگو

گرنگه دارمن آنست، که من میدانم❤️شیشه رادربغل سنگ، نگه میدارد🙏