2737
2734
عنوان

واي من يه عكس از خودم ديدم...

767 بازدید | 57 پست

واسه ٢٢-٣ پيش

اصلا خودمو نشناختم

بخدا ما دهه شصتيا چيا كه نكشيديم با تيپ اون زمان

صورت پر از مو يعني از لبه هاي صورتم تا دو سانت به اينور مو بود😂😂😂

ابروهام داره زمينو جارو ميكنه

لاغر مردني بودم بعد يه مانتو پوشيدم سه سايز از خودم بزرگتر با اپل هاي گنده

موهام زير مقنعه فكل شده،يه كلاسر مشكي هم دستمه كه جلوي سينم گرفته همون ژستاي كليشه اي

نميدونم به شوهرم نشون بدم يا نه🙄🙄🤣🤣🤣

اصلا يه وضعييييي😂😂😂😂

تازه يادمه اون موقعها جزو خوشتيپا بودم😐😐😐

واسه اينكه واستون سوال نشه بگم كه الان ٣٧ سالمه

هر كس مرا برنجاند خدا را رنجانده است  

بزار عکسو اینجا صورتتو محو کن تا یاداوری خاطرات بشه خاهر

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای اتفاقا اینها خوبه نشون بدین من و شوهرم انقد از بچگی که عکس داریم باهم جمع کردیم نگاه میکنیم کلی میخندیم به سوتیای هم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728

یاد فیلم نهنگ عنبرافتادم😂😂😂😂

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊
2738

۱۷سال پیش بابام مکه رفت برگشتنی مراسم شام و....بودفیلمبردارهم داشتیم چتدوقت پیش فیلمشوگذاشتیم شوهرمم بودازبس ازقیافه ام خجالت کشیدم رفتم خونه مادربزرگم فیلم تموم شدبرگشتم کلاباخاک یکسان شدم😂😂😂

⚘به بهشت نمیرم اگر 🍁مادرم🍁 آنجا نباشد⚘💞شادی روح همه ی مادران درگذشته صلوات...!💞
2706