2733
2734
عنوان

ببینین دخترم چی کادو گرفت😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 29521 بازدید | 131 پست
گویا تو این زمانه بی حجابی ارزش و حجاب نماد امل بودن ریا و تزویر...البته باز هم از دید همان عده ی مح ...

بقول امضای یکی از دوستان بی دینی روشنفکری نیست

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
خدا حفظ کنه دختر نازت رو‌.  ایشالا همیشه موفقیتش رو ببینی عزیزم    

ممنون بزرگوار

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکش باشه گلم😍دخملای کوچولوی منم عاشق چادرن در حدی که جزو اسباب بازیاشونه😀برای اولین بار امسال محرم که بردم مسجد سر کردن.همش میگفتن مامان موهام معلوم نباشه😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
وای دلم رفت براش😍😍😍فکر کنم دختر منم سن دختر تو شد همونجوری کنه😂مامانش مانتو خودش چادر😂الان ...

عزیزم ،خداحفظش کنه ،منم دخترم سه سالشه اینقد چادرای منو مینداخت تو دست و پا و میکفت جادر میخام ،مامانم واسش یه چادر دوختن ،الان با من نماز میخونه بعضی ذکرهارو یادگرفته 

امشب مسجد بردمش گریه میکرد چرا چادرمنو نیاوردین بپوسم 

الهی حضرت زهرا نکهدار همشون باشن و دخترای پاک و عفیف و مومنی بشن برامون 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2731
خدا حفظش کنه چه نازه ماشااله

😍😍😍😘😘

دخترمن ۲ سالو ده ماهشه😄😄

وای ماشالا فکر  کردم بزرگتره 😂اخه هم تو عکس بزرگتر میزد هم سایز لباس گفتی ۵۰دختره من سایز لباسش ۴۰هم بزرگشه😂پس همسنه دختره منه تقریبا.خدا حفظش کنه برات

وقت ورود در حرم تو هوایی ام ❤️وقت خروج تازه زمینگیر میشوم  ❤️ یا حسین❤️                  اَلٔسَلام عَلَیٔکَ  یا اَباعَبدالله
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

والا نفهمیدم چادر چه طوری میتونه نگه داری کنه

اصولا میگن حضرت زهرا نگه دارش باشه 😊😂

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
وای ماشالا فکر  کردم بزرگتره 😂اخه هم تو عکس بزرگتر میزد هم سایز لباس گفتی ۵۰دختره من ...

چادر که میپوشه حاج خانوم میشه

ان شالله اول ابان سه سالش تموم میشه

2740

بله جمله ی معروف از دکتر شریعتی هست ک روزی بی دینی نماد روشنفکریست.حکایت جامعه امروزی ماست.معنی دموکراسی رو هم فهمیدیم ب لطف این قشر

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
من درست دعا کردم شما اگر متوجه منظور من نمیشید نیاز ب اظهار فضل نیست!!

بله چشم 😊😊

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
الهى عزيزم  خدا در پناه بانو حضرت فاطمه حفظش كنه 🤲🏼 شما همونى كه با دختر گلت رفته بودين بست ...

بله عزیزم😄😄😄خودشه

همونجور که شما نوع پوششتون رودوست دارین و توقع دارین کسی نظربیجا راجع بهش نده ،ایشون هم طوری تربیت ش ...

استارتر اگر نمیخواست کسی نظر بده اصلا تاپیک نمیزد

من نظرم و گفتم، ایشونم خیلی مودبانه جواب داد

تنها چیزی که قابل درک نیست اینه که شما چرا خودت و نخود آش میکنی و من و ریپلای میکنی!!!!!!!

استارتر اگر نمیخواست کسی نظر بده اصلا تاپیک نمیزد من نظرم و گفتم، ایشونم خیلی مودبانه جواب داد تنه ...

😂😂😂

مگه نمیدونی جایزه میدن

استارتر اگر نمیخواست کسی نظر بده اصلا تاپیک نمیزد من نظرم و گفتم، ایشونم خیلی مودبانه جواب داد تنه ...

عزیزم دعوا نکنید میدونستم دعوا میشه تاپیک نمیزدم😍😍

2706