2733
2739
عنوان

ببینین دخترم چی کادو گرفت😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 29521 بازدید | 131 پست

ماشالله عین گل میمونه مبارکش باشه این جایزه ها انقدر بهش حال خوب میده😍😍😍 

من بچه بودم بخاطر اسمم بهم جایزه دادن اگر قبلا نسبت به اسمم اینجوری ☺️ بودم بعد از اون اینجوری 😍 شدم

در ضمن دوستانی که میگن از الان فلان و بهمان لطفا توجه داشته باشید بچه رو به زور که توی چادر فرو نکرده حتما خودش خواسته

بچه مامانشو دیده نزدیکانشو دیده عزیزانشو دیده خوشش اومده دلش خواسته بپوشه

مگه اگه یه مادر کفش پاشنه تخ تخی پای بچه ش بکنه کسی میتونه بگه چرا از الان کفش فلان پاش کردی؟

اینم جزو علاقمندی بچه شده درکش زیاد سخت نیست🤨

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
ماشالله عین گل میمونه مبارکش باشه این جایزه ها انقدر بهش حال خوب میده😍😍😍  من بچه بودم ...

فدات عزیزم

چه خوب حرف دلمو زدی

من نمیتونم بچه رو تو این سن به زور چادر سرش کنم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر اگر نمیخواست کسی نظر بده اصلا تاپیک نمیزد من نظرم و گفتم، ایشونم خیلی مودبانه جواب داد تنه ...

اینجا اسمش تبادل نظره ومن هم مثل شما نظرمو گفتم،نه توهین کردم نه بی ادبی  

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
کاری ب دین و... ندارم  ولی اصلا تصویر دخترت احساس مثبتی بهم نداد

اشکال نداره عزیزم من ناراحت نمیشم بابت این پستت🌷

همون چندتا پست بچه ها بهم انرژی مثبت داد

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731

بقران خیلی زشته که تو هر تاپیکی توهین و تیکه انداختن باب شده

ناسلامتی ماها همجنسیم ولی بیشترین ضربه رو بهم میزنیم

کاش باهم مهربون تر باشیم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
ببخشیدبی ربطه ولی میشه عکس فرشت بذاری

عزیزم باعرض شرمندگی بابت دیر گزاشتن عکس

فرش فرحی طرح درخت زندگی

۹ متریه ۵ سال پیش ۱۳۰۰ خریده بودم نانو هست

2738

@نی_نی_یار_5    

نی نی یار جان سلام

ببخشید مزاحم میشم

استارتر این تاپیک از کاربرهای بی نظیر سایت بود

خودتونم فکرکنم تشویقش کردین

نمیدونم چرا قطع شده

ولی فکر نکنم خودش رفته باشه

چون تا روزهای آخر با هم حرف میزدیم

میشه برش گردونید؟

2706