2737
2734
عنوان

فقط اونایی که در حال حاضر با شوهرشون قهرن بیان🙇

| مشاهده متن کامل بحث + 2800 بازدید | 224 پست

شوورم نیس دوستمم نیس قبلانامزد بودیم امروز سری مقدارپول البت من گفتم فلان معامله روکردی کو ی مقدار پولشومن دادن اونم گف نبایدازت پول میگرفتم البت میگماپولش خیلی کمه خریدفروش ی مخصوله ازشهری تاشهری گفتم اصلاب ماشینت نمیخوردبارتوش باشه اصلاراسته این قضیه اونم گف نبایدپول میگرفتم دستت خالی شد منم گفتم برات متاسفم من بخاطرچیزدیگ پرسیدم بخاطر دروغات دیگ حرفیوباورنمیکنم اونم بخودش فحش رکیک داد.منم فحشش دادم گفتم ب گوه خوردن میندازمت .دیگ کم اوردم هردیق اذیتم میکنه همش ترسو دلهره دارم بازدروغ نگه همش درحال کدگشاییم ازدروغاش 

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماهم قهریم.😔ماشین صورتش از دستم افتاد شکست یه کم رفت توی قیافه منم اومدم جیغ و داد گفتم اصلا میرم یکی برات میخرم اونم دعوا کرد گفت پاتو بذاری بیرون من میدونمو تو هیچی منم رفتم پوله ماشینو اوردم پرت کردم توی صورتش.هم پولارو پاره کرد هم برای اولین بار زد توی گوشم.خیلی بهش برخورد بهش پول دادم.اصلا هنگه هنگما.😔اگه بهش گیر نمیدادم صبر میکردم تا خودش از قیافه بیاد بیرون این اتفاقا پیش نمیومد و غرورم نمیشکست و دست روم بلند نمیکرد.هیچوقت اینکارو نکرده بود😔دلم میخواد بمیره.امروز یه یه معذرت خواهیه خشک و خالی و سرد کرد و دیگه هیچی نگفت.همچنان توی قیافه ایم

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
2731
من قهرم خیلی هم ناراحتم این بار یکم من بحث رو بزرگنمایی کردم و هرچی تلاش کرد ارومم کنه نشد. اونم نا ...

خواسته منت بکشه یه روانشناس میگفت مردا بگن پاشو غذای منو بده یعنی منت کشی

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
من قهرم خیلی هم ناراحتم این بار یکم من بحث رو بزرگنمایی کردم و هرچی تلاش کرد ارومم کنه نشد. اونم نا ...

خوش به حالت چون از کار شوهرت معلومه دوستت داره اما غرورش نمیذاره آشتی کنه

اما شوهر من یه تیکه سنگه ما اوایل ازدواج بحث زیاد داشتیم شده تا 1ماه یا بیشتر بهم دست نمیزد و نزدیکم نمیشد

وقتی حرف از صداقت شد (صدا) قطع شد😯😯😯😤
ماهم قهریم.😔ماشین صورتش از دستم افتاد شکست یه کم رفت توی قیافه منم اومدم جیغ و داد گفتم اصلا میرم ی ...

وای عزیزم

چه ساده شدید شد!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2740
ماهم قهریم.😔ماشین صورتش از دستم افتاد شکست یه کم رفت توی قیافه منم اومدم جیغ و داد گفتم اصلا میرم ی ...

منم نقطه ضعفم عصبانیت زودم  شوهرم زود جوش میاره جای اینکه اروم کنم اوضاع رو بدتر میکنم عصبانی تر میشم کاش یه ذره صبور بودم

نزدیکه به دوساله ازش دلخورم هر کار میکنم نمیشه فراموش کنم.باهاش سر سنگینم اونم دیگه داره کم میاره ای ...

ببخشید اینو میپرسم توی این دوسال رابطه نداشتین ینی؟؟؟  اخه من داره میره تو 2ماه قهرم جامم جدا کردم

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
خواسته منت بکشه یه روانشناس میگفت مردا بگن پاشو غذای منو بده یعنی منت کشی

میگم که غذا نمیبره! بعد از سه روز امروز که زود اومد و ناهار خونه بود غذا خورد. خیلی دوست داشتم قبل از اینکه بیاد غذامو بخورم بخوابم.

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
وای عزیزم چه ساده شدید شد!

اره خیلی😔من خیلی بزرگش کردم و سر به سرش گذاشتم ولی حق نداشت منو بزنه.دارم دق میکنم از غصه

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)
خوش به حالت چون از کار شوهرت معلومه دوستت داره اما غرورش نمیذاره آشتی کنه اما شوهر من یه تیکه سنگه ...

یک ماه خیلی زیاد من اگه خدایی نکرده یه هفته تو قهر جدی باشیم جدا میشم

2706