2737
2734

تو یه جمعی از فامیل های دور بودم که کلا اخلاقشونه بقیه رو مسخره کنن و خودشونو برتر بدونن.

تو اون جمع مامانم نبود و اینا جلو من شروع کردن به حرف زدن از داماد خوب و فلان

دقیقا ویژگی هایی که من داشتم و ویژگی هایی که شوهرم داشته این ۲تا زوج مورد حرفشون هم داشتن خیلی جالب بود 

ظاهرا درمورد شخص دیگه ای حرف میزدن ولی خطاب به من بود 

که دختری که پدرش فلانه و پولداره نباید اینجوری شوهر کنه 

من دامادم باید پولدار و شاغل باشه باید اجتماعی باشه باید سربازیشو رفته باشه 

دونه دونه ویژگی هایی که شوهر من داره رو میگفت که اینا ایراده .خداروشکر هم سربازی رفت هم کارش جور شد الانم سر زندگیمونیم و به کمک پدرم خونه خریدیم ولی خب پدرم خیلی کمک کرد بهمون براهمین میگفت دامادی که من خرجشو بدم نمیخوام باید تازه اون برام ماشین بخره تا دختر بدم.منم هی نگاه میکردم به دخترش تو دلم میگفتم زاارت

منو شوهرم دوست بودیم خیلی دوسش داشتم و دارم درسته پول نداشت ولی واقعا اخلاق و رفتارش  خوبه یه اخلاقای مردونه و معرفتی داره که تو این دوره کمه.

هی رفتم بگم مرد هیچی نداشته باشه ولی مررررد باشه گفتم خودمو به نفهمی بزنم بیشتر میسوزن.ولی ته قلبم واقعا دلخور شدم ازشون

با اجازه استارتر،شرمنده میخوام اطلاع رسانی شه

دوستان عزیزم قرار اگه سعادت داشته و لایق باشیم چله زیارت عاشورا بگیریم،ادرس تاپیک رو میذارم و توضیحات و روشش کامل هس،اونایی که مشتاقن بسم الله،با گذاشتن یه پست توی تاپیک اسمتونو بگین تا بنویسم و انشاالله روز عاشورا شروع کنیم(اگه لینک باز نشد،بزنین روی اسم کاربریم و تاپیک رو باز کنین)

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2072976/چله-زیارت

پیر شدن دقیقا از جایی شروع میشه که شب ها به جای رویاپردازی برای آینده،با خاطرات گذشته به خواب میری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
با اجازه استارتر،شرمنده میخوام اطلاع رسانی شه دوستان عزیزم قرار اگه سعادت داشته و لایق باشیم چله زی ...

عزیزم هر جا میری این پستو میزاری😑

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
2738
بیشعورن از ادم بیشعور هیچوقت توقع نکن.اگر یه ادم با فهم و کمال حرفی زد اونوقت ادم باید راجبش فکر کنه ...

منم همین فکرو کردم که ساکت موندم وگرنه ادم درست و حسابی بودن و توهین میکردن پاره شون میکردم

اوه اوه عمه ها و دختر عمه های شوهر منم هر وقت منو میدیدن مثلن در میگفت دیوار بشنوه من ب روم نمیاوردم بیشتر حرص میخوردن من حتی ب شوهرمم نمی گفتم اصن نابود میشدن من اینقدر ریلکس میرفتم جلو😎

دیدم رو عوض کردم خدا کمکم باش🤗آمین🤲

من این جور موقع ها ضعف ها و مسایل خصوصی اونا رو که ازش خجالت میکشن تو جمع میگم

همه میترسن به من تیکه بندازن چون من بخوام جواب بدم دیگه تیکه نیست بمب اتمیه😂 

یه روز تو یه گروهی یه دختره داشت شوخی شوخی یه چیزایی میگفت همراه با کنایه و تیکه بعد یکی از پسرای فامیل در مورد یه مشکل اخلاقی که بابای اون دختره داره به صورت واضح پرده برداری کرد😂😂😂هممون از خنده ترکیدیم 😂😂😂😂اونم دیگه نابود شد تو جمع... 

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
عزیزم هر جا میری این پستو میزاری😑

شایدم هر جا من میرم پست میذارم شما میرسی،خخخ،

عزیزم میخوام اطلاع رسانی بشه همه استفاده کنن

پیر شدن دقیقا از جایی شروع میشه که شب ها به جای رویاپردازی برای آینده،با خاطرات گذشته به خواب میری
2706