2737
2739
عنوان

برم منت كشي؟

176 بازدید | 18 پست

سلام توروخداكمكم كنيد

من ٥ساله عقدم شوهرم اخلاقش خيلي بده يني زياد برام وقت نميذاره سوپري داره و ازصب تاشب كارميكنه وقتيم ميگم وقتي واسه من بذارميگه دارم كارميكنم خونمونوآماده كنم خب پس من چي؟روگوشيش رمزداره و هيچوقت نميذاره برم دورش خيلي اين موضوع عصبيم كرده هروقت دعواكرديم همش من كوتاه اومدم و منت كشي كردم وگرنه اون اصلا نمياد حتي اگه١٠روزبشه مسافرتم ك ميبرتم واسه زهرش ميكنه ميگه عاشقتم ولي اصلا نيست الانم٤روزه قهريم يه اس به من نداده اونم سراينكه گفتم بهتررفتاركن گفت من همينم كه هستم چيكاركنم بازم من برم منت كشي؟؟؟يا بذارم خودش بياد؟؟؟ببخشيدطولاني شد

چی بگم والا...زندگی سختی درپیش داری....شایدم تو حساس شدی و رفتارش عادیه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبر کن 

اگه واقعا فقط گفتی بهتر رفتار کن دیگه منت کشی نداره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728

واي خدا صبرت بده عزيزم اگر من بودم و همچين اخلاقي داشت و من همش رفته بودم منت كشي نميرفتم اينبارو ،بذار خودش بياد ،بهش بگو زندگي مشترك پنهونكاري نداره كه رمز داري 

خدايا من ايمان دارم بالاخره حاجتمو بهم ميدي ❤️🙏
2738

اينهمه من دركش كردم وقتي اومد واسه من هيچي نداشت خيلي منوخونوادم كمكش كرديم ولي هميشه بي منت ميكنه هم واسه ساخت خونه كمكش كردم هم كل جهيزيمو خودم خريدم واسه اينكه نذارم تو فشار باشه هيچي پول ازش نگرفتم ولي اصلا نميفهمه من هم خوشگلم هم قدبلندو و خوش اندارم ولي بازم هرجا ميريم چشمش ميچرخه اطراف خيلي ناراحتم ميكنه

عزيزم هميشه تو زندگي برابري بايد حفظ بشه تا الان تو رفتي پس اونم بايد قدمي برداره، چون شما هميشه پيشگدم شدي الان ميگه من سراغش نرم مياد خودش سمتم ، ببين بعضي چيزها هست اولش بايد نشون بدي ، تو نبايد هر دعفه ميرفتي براي اشتي چون هم وظيفه دوسته هم عادت شده براش هم اينكه مطمئا نياد جلو خودت رفتي 

سخته برات قهر ميدونم چون زني و براي مرد و محبتش احتياج داري اما براي اينكه يك عمررررررر  ميخواي زندگي كني نبايد كاري كنيً كه بعد ها خودت اذيت بشي و اين تو زندگي خستت ميكنه تو هم نياز داري ، ما زن ها همبشه كوتاه ميايم اين درسته ولي يك جاهايي هم بايد جدي بود و يك ايست به خودمون داد، به نظر من اين دفعه جدي باش محكم باش نه به خاطر منت كشي همسرت به خاط اينكه تو هم انساني و به عنوان يك زن نياز داري كه طرف مقابلت از ناراحتيت ناراحت بشه و پيشقدم بشه، 

اگه با خانوادت راحتي ميتوني فعلا سراغش نري و به پدرت بگي نه اينكهههههه بگي قهر ميكنيم حي من ميرم سمتش نه، به بابات بگو منم زنم و از مردم انتظار هايي دارم كه اونا رو نميبينم ، من اين سريع جدي هستم تااا همسرم پيشقدم بشه اگر پيشقدم شد اگر امكان داره بابا باهاش  قرار بزار  و تو حرف بزن بزار بدونه جدي هستي 

بزار بدونه بخواي ميتوني ، ضعيف نشون نده كه بگه من نباشم نميتونه، تو ازدواج كردي كه احساس تنهايي نكني و باهاش در ميون بگذار بگو من بزاي زندگيم همدم انتخاب كردم نه اينكه رو تنهايام يك چيزي هم اضافه بشه

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
نه رفتارش عادي نيست خستم كرده فقط چون عاشقشم باهاش موندم اگه كسي بود كه اينقددوسش نداشتم نميموندم با ...

این چیزایی ک تعریف کردی خیلی وحشتناکه ها.مطمئنی دقیقا همینجوریه؟اخه زن مگ دلش ب چیزی ب غیر از قربون صدقه های شوهرش گرمه؟

من خودمو خيلي واسش عوض كردم ك اون راضي باشه ولي من ديگه تصميمموگرفتم اگه منوميخواد خودش بياد جلو من ديگه ميخوام خودم باشم نه چيزي ك اون ميخواد همونجورك ميگه من همينم ك هستم  ١٨سالم بوده زنش شدم نميدونم چرا قدرمونميدونه!

نه رفتارش عادي نيست خستم كرده فقط چون عاشقشم باهاش موندم اگه كسي بود كه اينقددوسش نداشتم نميموندم با ...

😯😯😯😯😯😒😒😒😒😒😒 زندگي بازي نيستاااااااا مخصوصا زير يك سقف يعني چي ٥ سال زنش باشي و خرجي نده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  عزيزمممممم عمرت گرانبهاست عاقل باش 

شايد يه زور نگش داشتي ،چرا نزاشتي وظايفي كه داره رو بلد باشههههه؟؟؟؟ تو فرصت ندادي بهش كه بخواد مرد بودن رو بلد باشه

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
من خودمو خيلي واسش عوض كردم ك اون راضي باشه ولي من ديگه تصميمموگرفتم اگه منوميخواد خودش بياد جلو من ...

قطعاااااااااااااااا جدي باش

دير كردي زودتر از اينا بايد جدي ميبودي

2706