2733
2739
عنوان

دعوا باشوهر

1086 بازدید | 61 پست

اگه تاپیک قبلیامو خونده باشین قضیه طلاهامو میفهمین که فروختم و پولشو به پدرشوهرم قرض دادیم

حالا بعد7ماه اومده پولمونو پس بده

داستان از اونجایی شروع میشه که همین نیم ساعت پیش مادرشوهرم اومد درخونه و گف شماره حساب بدین پولتونو بریزم به حسابتون ما کلا9میلیون بهشون قرض دادیم که 5میلیونش پول طلاهای منه 3میلیونش کادوهاییه که موقع به دنیا اومدن پسرم جمع کرده بودیم یه میلیونشم برای شوهرمه

منم گفتم پوله امیرعلی رو یه حساب بازکنین بریزین به حسابه خودش

که شوهرم مثه سگ وحشی شد دفترچه قدیم پسرمو پاره کرد و یه حرفای چرکینی بهم زد که الان براتون میگم خیلی دلم شکست و با زور جلوی گریه مو نگه داشتم😢

وقتی حرف از صداقت شد (صدا) قطع شد😯😯😯😤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نباید میگفتی حالا اونها فکر میکنن کاریش ندارین ممکنه ندن  بعدا با شوهرت توافق میکردی حرفت بجا نبوده 

بعدم چه ضرر بزرگی کردی طلا اون موقع خیلی ارزون تر از حالا بود اگر طلاهارا داشتی خیلی بیشتر از ۹ تومن می ارزید 

سوم اینکه رو چه حسابی قرض دادین؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738

گفت اگه 3میلیون به حساب جدید ریخته بشه اخه حساب قبلیه کارتش دسته شوهرمه باید بری خونه ی بابات

منم گفتم مهریه مو که 700تاسکه اس بده بعدش حرف بزن

گف جیبم هیچ وقت بدون پول نمیموند از وقتی با تو ازدواج کردم تو جیبم پول پیدا نکردم

وقتی حرف از صداقت شد (صدا) قطع شد😯😯😯😤

طلاهارو فقط برای قرض دادن فروختید؟

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ