2737
2739

سلام ب مامان اينده و دوستاي همدرد خودم

اوناييكه اي وي اف كردن يا ميكرو تا الان چه موفق چه ناموفق چه تو سيكل اي وي افن چه درحال اقدام بياين راهنماييم كنيد

بهيچكس اجازه نميدم من رو به اين باور برسونه كه روياي بي ارزشي دارم😌

چه راهنمایی میخوای؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من كلينيك ناباروري سارا تو تهران رفتم و واس اي وي اف پرونده تشكيل دادم كه دكتر برجيس موسس و مدير اونجاس  و ويزيت هم ميكنه ايشون  البته علاوه برايشون٣ متختصص ديگه هم هستن بصورت تيمي اما من بشخصه خواستم پروندمو دكتر برجيس به عهده بگيره 

2731
چه راهنمایی میخوای؟

من روز٣ پريوديم سونو دادم و واس ماما كلينيك ار طريق ت ل گ ر ام رستادم چون راهم دوره قرار بر اين شد سونوي روز٣ رو شهر خودمون انجام بدم فرستادم و دكتر برجيس گفت همه چي عالي الي رو شروع كن و روز١٢ پريوديت باهام تماس بگير

من روز٣ پريوديم سونو دادم و واس ماما كلينيك ار طريق ت ل گ ر ام رستادم چون راهم دوره قرار بر اين ...

دارو برات نوشته؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
سوالت چیه

بعد واسم سوال پيش اومد چرا واسم دارو تجويز نكرد

اخه من قبلا ٣ سال پيش اي وي اف كردم اما ساري و از روز٣ پريودي دارو بهم دادن 

امروز تماس گرفتم گفتن روز ١٤ پري يعني شنبه اونجا باش واس سونو و تجويز دارو 

من فك ميكردم روز١١٥ پانچكر ميكنن اما گفتن١٥ روز بعد روز١٤ بايد دارو مصرف كني بعد پانچكر

چجوري ميشه

من واسم جاي سواله

2740
روز12که خیلی دیر برا سیکل ای وی اف معمولا روز7و8سونو میکنن تا دوز دارو کن و زیاد کتن

منم همينو گفتم اما گفتن بياي اينجا دكتر خودش توصيح ميده

اخه من ١٥ بعد شنبه پريود ميشم چجوري ميشه پانچكر؟؟؟

فقط از روز٣ پري گفت ال دي شروع كن ب خوردن تا هورمونات تنظيم شه

امروزم گقت واس همين بهت گفتيم ال دي بخور

اين ماه بهت دارو نميدن

از روز سوم دوره بعد سيكلت شروع ميشه

ال دي مال يكماه قبل شروع سيكل هست

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
منم همينو گفتم اما گفتن بياي اينجا دكتر خودش توصيح ميده اخه من ١٥ بعد شنبه پريود ميشم چجوري ميشه پا ...

درست اینم یه روش

وقتی بری بهت دارو میده پریودم شدی همچنان داروهات ادامه داره سیکل بعد پانکچر میشی

نه عزيزم فقط ال دي

پس این ماه میخوری از ماه بعد دارو شروع میشه ک بری تخمک کشی