2733
2739
عنوان

درد پا

94 بازدید | 6 پست

سلام خانمهای عزیز. شب بخیر. من دو سه روزه ک کل پام، یعنی بالا و پایین زانوهام درد میکنه. اگه شنیده باشید غش میره. خم که میشم، وقتی میخوابم خیلی درد میگیره

البته چند روز پیش گلوم درد گرفت و بخاطر اون دکتر اموکسی کلاو 625 داد. از روز دومش اینطوری شدم. ممکن هست بخاطر اون باشه؟

-کسی تجربه ای داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این دارو بیشتر معده رو به هم میریزه ولی اگه حساسیت بهش داشته باشی شوک آنافیلاکسی،تب و دردمفاصل میشه ...

مرسی دوست عزیز. باز خیالم راحت شد که بخاطر اونه. بچه یک ساله دارم. اصلا پا درد امونم رو بریده پناه بر خدا. وقتی میخوردمش خیلی بی حال بودم ولی مجبور بودم بخورم چون هم مسافرت هستم و هم بچه دارم و میخواستم زودتر خوب شم که اون از من نگیره

اصلا نمیتونم بغلش کنم. نمیتونم رو پام بخوابونمش. نمیتونم بشورمش از پا درد.

حالا امیدوارم زودتر خوب شه. از شما هم خیلی ممنون گلم

مرسی دوست عزیز. باز خیالم راحت شد که بخاطر اونه. بچه یک ساله دارم. اصلا پا درد امونم رو بریده پناه ب ...

انشالله که هرچه زودترازشر این دردلعنتی خلاص بشی.من برامادرم داروگیاهی پماد سفارش دادم با یک روغن برادرد خداروشکر خیلی خوب شد۰۹۰۲۴۰۲۰۶۹۲بش بگین شایدداروی دیگه براشماتجویزکنه