2737
2734
عنوان

بياين كمك+ اسكرين شات چتامون

7198 بازدید | 154 پست

بياين اسكرين شات اخرين چتامونو بزارم ماله امروز ٦/٥ صب

زود قضاوت نكنين بگين خيلى التماسش كردى و از اين حرفا ١٠ ماه ازگار هروقت من ميخوايتم برم اونم همين كارو ميكرد

بياين كمكم ببينم امروز كه زنگ زد چى بگم؟؟ و اينكه سه چهار روز گفت بيا جدا بشيم بريم فكر كنيم راجب رابطه و ببينيم تصميممون چى ميشه الان بعد از اون روزاست

استارتر ببخشید

بچها چرا نمیتونم امضامو تغییر بدم؟؟ مینویسم ولی جایی نداره ک ذخیره بشه

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ى توضيح ديگه بدم كه بفهمين چى به چيه بعد اسكرينا رو ميزارم

بهش پريشب من پيام دادم كه ديگه بسه بيا فكرامونو بگيم به هم

و اون گفت من هيچ فكرى نكردم هنوز منم لجم گرفت كه اين همه جدا بوديم ميگه فكر نكرده گفتم من فكرامو كردم جدا بشيم، مثه هميشه كه اين حرفو ميزدم و قبول نميكرد و كلى نازمو ميكشيد و باز استى ميكرديم گفتم حتما ايندفعه هم همينطوره ولى گفت باشه توقع نداشتم اينو بگى ولى اگه نميخواى باشه و تموم😳

2738

بامشاور صحبت کن اینجا برا زندگیت تصمیم‌نگیر

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
دوستيم

منم گفتم چند ساله باهم زندگی کردید

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

فكر كردم جدا شدي

هنوز باهميد؟

دوستي مثل من و شما خيلي سخته ادمو نابود ميكنه

يه روز خوب دو روز دعوا

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2706