2737
2734
عنوان

متولدین اسفند 1389 و فروردین 90

| مشاهده متن کامل بحث + 697480 بازدید | 17128 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

7 تا طبیعی
23 تا سزارین

اگه اشتباه نکرده باشم. دل درد دارم.

کمکککککککککک

مثل اولای پریود
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
آوین........یک هفته
سلام ماماناااااااااااااااااااااا
تبریک میگم نیروانا جون پسمر نازتو
کتی جون واقها خوب اومدی

خدا را هزارررررررررررررررر مرتبه شکر که نی نی هامون اومدن تو بغلمون
سلامی دوباره اینم یه عکس دیگه از داریوش...در 15 روزگی
Upload center
گر می نخوری طعنه مزن مستان را... بنیاد مکن تو حیله و دستانرا **تو غره بدان مشو که می مینخوری... صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا (خیام)
وای مامانا چرا میخواین نی نی های کلوپ رو از هم جدا کنید و ماه بندیشون کنید...مامانای این نی نی ها حتی از هفته های اول حاملگی با هم بودن...بهترین لحظات رو باهم داشتیم....بنظر من همه مامانای کلوپ حتی بهمنی ها یا اردیبهشتی ها دوست دارند با هم باشند....با همون اسم کلوپ قبلی..
.این نظر من بود....
گر می نخوری طعنه مزن مستان را... بنیاد مکن تو حیله و دستانرا **تو غره بدان مشو که می مینخوری... صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا (خیام)
2740
سلام دوستان منم از صمیم قلب به شما تبریک میگم

دختر منم اواسط اردیبهشت به دنیا میاد برای ما هم دعا کنید

ماشااله چه نی نی های نازی

راستی خاطرات زایمانتونو تو تاپیکی که درست کردید بزارید تا ماهم از تجربیاتتون استفاده کنیم
چه دعایی کنمت بهتر از این ***که خدا پنجره باز اتاقت باشد
مرسی عزیزم لطف داری
شبیه منه ولی سفیدیش و بوریش به باباش رفته..................... یه جورایی محصول مشترکه....... ه ه ه ه ه ه ه ه ه

سیمیرا پس کی نوبت زایمان تو.............. بابا دلمون لک زد ببینیم این شاهزاده کوچولو با اون قصر خوشگلش چه شکلیه
هیچ میدونستید که ،،،،،
ادمها به اندازه کمبودهاشون دیگران رو آزار میدن. !!!!