2737
2734
عنوان

گرفتن شیشه شیر از کودک

124 بازدید | 9 پست

سلام دوستان. من یه پسر 21 ماهه دارم . از سه ماهگی تا الان شیر خشک میخوره و شیر پاستوریزه و شیر گاو هم اصلا نمیخوره. وعده های شیرش صبح ساعت 7 عصر موقع خواب و شب موقع خواب هست. در طول روز اصلا شیر نمیخوره به جز این سه وعده. میخوام شیشه شیر رو ازش بگیرم و عادتش بدم تا دو سالگی با لیوان بخوره و بعد هم ترک شیر کنم . میشه راهنمایی کنید و تجربیاتتون و در اختیارم بزارید ممنون میشم .

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
0
0%
2
0
0%
3
0
0%
4
1
100%

چه خوب که وابستگیش کمه پسرمن تا صبح چند مرتبه شیشیه میخواد البته هنوز ی سالشه 

برای ترک از شیشه روز شروع کن شبم تا جایی ک میشه مقاومت کن نخوره خستش کن زود خوتبش ببره

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

باریکلا که زود به فکر شدین .

جاری من بچش ۵سالشه هنوز مثل بچها داره بهش شیشه میده .یعنی اگه بچه بگه شیشه نمیخواما اون به زور شیشه میدش

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من الان سه سالو نیم هست هنوز با شیشه بهش شیر میدم اما سر شیشه رو بیشتر باز کردم که خیلی مک نزنه مثل نی عمل میکنه

ترک شیر که خوب نیست باید روزی سه لیوان شیر بخوره

من شیر محلی میدم

بزرگترین ازمون ایمان زمانیست که انچه میخواهید رابدست نمی اورید .با این حال قادرید بگویید     خدایا شکرت  
2731

من برای دخترم شیر و ریختم تو لیوان جیغ و داد کرد که شبشه میخوام . خیلی آروم بهش گفتم باشه عشقم ولی شیشه ها همه بد مزه شدن باید با لیوان بخوری . باز جیغ زد بهش گفتم باشه عزیزم الان میریزم تو شیشه . قبلش نمک ریخته بودم توی شیشه تا خورد تف کرد . دو سه روز در گیر بودیم ولی دیگه سمتش نرفت تا میگفتم شیشه میگفت آه آه شوره😂😂😂بچه ام هنوزم با این کلک خیلی چیزا نمیدم بخوره

چه خوب که وابستگیش کمه پسرمن تا صبح چند مرتبه شیشیه میخواد البته هنوز ی سالشه  برای ترک از شیش ...

.

آره وابستگیش کمه و همه دلخوشیم اینه شاید بتونم راحت تر ازش بگیرم

پسر من الان سه سالو نیم هست هنوز با شیشه بهش شیر میدم اما سر شیشه رو بیشتر باز کردم که خیلی مک نزنه ...

دکتر پسرم به همه مامانها میگه فقط روزی دو لیوان . بیشتر کم خونی میاره و مشکلات دیگه. منظورم از ترک شیر شیر خشک هست و اینکه شاید خدا بخواد و  کمکم کنه بتونم شیر دیگه رو بهش بدم چون شیر پاستوریزه و گاو رو تف میکنه بیرون از دهنش. شاید بعد ترک شیر خشک بهش شیر نیدو بدم نمیدونم

من برای دخترم شیر و ریختم تو لیوان جیغ و داد کرد که شبشه میخوام . خیلی آروم بهش گفتم باشه عشقم ولی ش ...

دخترتون چن وقتش بود؟ یعنی پسر 21 ماهه من و میشه گول زد ؟ بعید میدونم 

2740