2737
2734
عنوان

خانوما شما هم تشریف بیارید نظرتون رو بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 2707 بازدید | 191 پست
من اصلا برام مهم نیست برادرم با کی ازدواج میکنه و کلا قراره چ بشه...بداش هیچ کاری هم نمیکنم

خواهر داری عزیزم ؟آخه من خواهر ندارم دوست دارم زن داداشم خوب باشه

به نظرت رفتار داداشم مشکوکه نسبت به این دختره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر داری عزیزم ؟آخه من خواهر ندارم دوست دارم زن داداشم خوب باشه به نظرت رفتار داداشم مشکوکه نسبت ...

نه عزیز خواهر ندارم همین یه برادر و دارم 9 سال بزرگتر از منه

ارررره بابا خیلی مشکوکه برو از الان لباس انتخاب کن

نه عزیز خواهر ندارم همین یه برادر و دارم 9 سال بزرگتر از منه ارررره بابا خیلی مشکوکه برو از الان لب ...

انشالا خدا برات نگهش داره عزیزم منم خواهر ندارم عزیزم ولی سعی کن با زن داداشت رابطه ات خوب باشه گلم بی خواهریه دیگه چکار کنیم😁

جدی میگی مشکوکه 😨پس حدسم درست بود😕

2728
انشالا خدا برات نگهش داره عزیزم منم خواهر ندارم عزیزم ولی سعی کن با زن داداشت رابطه ات خوب باشه گلم ...

با داداشم قهرم

ازدواج کنه با زنشم کاری ندارم

نه خوب میشم نه بد..کاری هم واسشون نمیکنم ولی اگر داداشم اذیتم کنه زنشو اذیت میکنم که بره داداشمو اذیت کنه

اره درست حدس زدی یکم دیگ صبر کن ببین اگر ادامه دار شد بهش یچیزایییی بگو از زیر زبونش بکش بیرون

با داداشم قهرم ازدواج کنه با زنشم کاری ندارم نه خوب میشم نه بد..کاری هم واسشون نمیکنم ولی اگر دادا ...

چه نقشه ای واسشون کشیدی 😁😁

فکر کنم درسته حدسم چند وقت پیشا هم مهمون داشتیم این دختره هم بود داشتم پذیرایی میکردم داداشم اومده میگه به ....تعارف کن حالا قبلش ازش پذیرایی کرده بودما😕

2738
2706