2737
2734
عنوان

خانوما شما هم تشریف بیارید نظرتون رو بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 2707 بازدید | 191 پست

@الهه((مامان_النا))❤❤❤    

عزیزم عکس فنجونمه نیتم برای ازدواج قبل از عید امکان عقدو نامزدی هست ؟چند وعده دیگه عقد افتاده؟ اون انگشت به نیت وعده عقد زدم

برای خواستگار چیا افتاده ؟خواستگاری رسمی قبل از عید هست ؟مرسی از لطف تون گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@یآسمنم     عزیزم میشه شما هم به عکس فنجونم نگاه کنید نیتم رو هم پست بالایی گذاشتم مرسی ...

دیگه شما آخرین نفر باشید خواهشا دیگه فال نگاه نمیکنم عزیزم سر درد میگیرم.

مانع زیاد جلو راهته (اون ستونها اطراف فنجونت). قوری هم افتاده که سیاهه. خاستگار دوست پسرت هست؟

انگشتم که زدی جای قهوه رو کاملا پاک کردی. بد انگشت زدی.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2728
دیگه شما آخرین نفر باشید خواهشا دیگه فال نگاه نمیکنم عزیزم سر درد میگیرم. مانع زیاد جلو راهته (اون ...

باشه عزیزم ببخشید

نه عزیزم دوست پسر ندارم چیا برای ازدواجم افتاده ؟هر چی افتاده بگید 

دیگه شما آخرین نفر باشید خواهشا دیگه فال نگاه نمیکنم عزیزم سر درد میگیرم. مانع زیاد جلو راهته (اون ...

عزیزم اگه زمان افتاده بهم بگید ؟چه زمانی خواستگار میاد و زمان عقد و نامزدی؟

باشه عزیزم ببخشید نه عزیزم دوست پسر ندارم چیا برای ازدواجم افتاده ؟هر چی افتاده بگید 

موانع خیلی زیاد افتاده. قوری هم ازدواجه که ت وفالت افتاده اما چون سیاه افتاده فعلا چیزی نمیبینم. ولی در ایندت روشنه. حالا نه.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
موانع خیلی زیاد افتاده. قوری هم ازدواجه که ت وفالت افتاده اما چون سیاه افتاده فعلا چیزی نمیبینم. ولی ...

مرسی عزیزم لطف کردید ببخشید معلوم هم نیست چقدر دیگه باید صبر کنم؟

2738