2733
2734
عنوان

همسرم و خانوادش خیلی رو اعصابم هستن.

| مشاهده متن کامل بحث + 3439 بازدید | 140 پست
کلا همسرم ریلکسه.مثلا همین خواهرش با من سرده رفتارش.میگم خوب من عروسیشون نیام تو میری؟میگه خوب تو دوست داشتی بیا نداشتی نیا.اصلا اجباری نیست که.بهم میگه اینقد خودتو اذیت نکن بخاطر این چیزا.یعنی چشمام چهار تا میشه وقتی ریلکسیشو میبینم.
راستش عزیزم خیلی شوهر فهمیده و با درکی داری..اذیتت نمی کنه و تحت فشار واسه کاری که شاید دوست نداشته باشی نمی ذاره و می گه راحت باش...قدرشو بدون یک خونه هم که مهم نیست این قدر به رخش بکشی...شاید یک روز اون خیلی پیشرفت کنه و بذار ازت محبت و طبع بلند ببینه که اون موقع به پات بریزه...دختر خوب برو پیش یک مشاور بنظر من داری زندگی خودت تلخ می کنی...
در هیاهوی زندگی دریافتم: چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت. چه غصه هایی که فقط سپیدی موهایم را حاصل شد، در حالیکه قصه ای کودکانه بیش نبود. دریافتم:خدایی هست که اگر بخواهد می شود وگرنه نمی شود...به همین سادگی
هیچ مردی خانواده اش را کنار نمی ذاره طرز فکرت اشتباه هست و همین باعث دلسردی شوهرت می شه..توی عالم زن و شوهری من و تو نباید باشه ..شما کاری کردی واسه زندگیت و شوهرت بوده چه دلیلی داره از مهر پدر و مادرش چشم بپوشه..بازم می گم دختر خوب زندگی قشنگت خراب نکن شاید یک روز برگردی و بگی چه اشتباهش کردم ولی دیر باشه و پایه های دلسردی را ریخته باشی و دیگه دیر باشه..دختر پولدار هم که فقط دنبال یک شوهر اروم و خوبه کم نیست.....
در هیاهوی زندگی دریافتم: چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت. چه غصه هایی که فقط سپیدی موهایم را حاصل شد، در حالیکه قصه ای کودکانه بیش نبود. دریافتم:خدایی هست که اگر بخواهد می شود وگرنه نمی شود...به همین سادگی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدر شوهر منم کمک نمیکنه اما مامانم اینا یخچال ما رو پر میکنن منم دیدم شوشو چون نمیتونست بگه پدرو مادر اون کم میزارن کار پدر مادر منو نادیده میگرفت منم دیدم اینجوری حرص میخورم دیگه نمیزارم مامانم اینا بهمون چیزی بدن میگم بزار یه مدت که خودش تو خرج افتاد هم قدر پدر منو میدونه هم دستشو جلو باباش دراز میکنه
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
2731
ستاره آرزوها جون نمیدونم چی بگم.مثل اینکه همتون حق رو به همسرم میدین.خوب وقتی من میرم شهرشون زیاد با من گرم نیستن.به همسرم که میگم میگه خوب تو هم محل نده بهشون.میگم خوب من غریبم اونجا،پس با کی صحبت کنم،میگه خوب با من باش.یعنی کلا این رفتارا براش عجیب نیست.میگه تو توقع نداشته باش همه مثل تو رفتار کنن.
مثلا من دلم میخواد جلوم به پدرش زنگ بزنه و بهشون بگه که چرا حمایت مالیش نمیکنن.ولی همسرم میگه فکر کن اینها اصلا نیستن.
مهدیه جون سعی کن یه کم بهش فشار بیاری تا قدر عافیتو بدونه من اگه جای تو بودم یه چیزیو بهونه میکردم الکی میگفتم بابا خونه رو لازم داره یه کم استرس بگیره
بعدشم خودمو میسپارم به شوشو که خودت برو دنبال خونه من نمیتونم
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
خاله ریزه جون کار من از این چیزا گذشته...8 سال پیش یه حماقتی کردیم گفتیم بیا آپارتمان پدرم که خالیه ما بشینیم،40 تومن هم که پدرم داده بود دو دستی تقدیمش کردم،البته خوب نصف پوله یه زمین خریدیم که بدرد نمیخوره و نصف دیگش هم یه نفر خورد توی دادگاه پرونده داریم.
آخه همسرم میدونه که پدرم پول لازم نداره،وضعیت مالی پدرم خوبه.نمیتونم بهونه بیارم.از این میسوزم که میگه از اینکه پدر مادرم کمکم نکردن ناراحت نیستم.بجای اینکه 4 تا فحش بارشون کنه تازه میگه کار بدی نکردن.
لطف امروز وظیفه فرداست

چرا گذشته؟بگو سال دیگه نمیتونیم اینجا باشیم یه فکری واسه سال بعد بکن
من هروقت مامانم اینا بهمون کمک میکردن حس میکردم زن گرفتم شوهر نکردم
سعی کن شوهرت حمایتت کنه چون اون مرده.مثل یه زن به شوهرت تکیه کن و بهش تلقین کن که زندگیتون دست اونه و باید اون زندگیو پیش ببره.تو زن زندگی باش و بزار اون مرد زندگی باشه
درمورد خانواده هم سعی کن تو یه جوری رفتار کنی که اونا بگن چقدر مهدیه خودشو میگیره.تو کلاس بزار واسشون
shi shi جون من تو این 8 سال هیچوقت برخش نکشیدم.الانم چون دیگه واقعا خیلی بهم فشار اومده گفتم بهش.آخه شما ببین خانوادش برا دختراشون دنبال داماد کارخونه دارن.بعد خودشون که اومدن خواستگاری من هیچی ندادن.پسرشون با لباس تنش بود.آخه این درسته؟ما هیچی نگیم،اونها هم نباید بروشون بیارن؟
2706