2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

شاید باورت نشه اما پسر من از بس روزه باهاش حرف میزنم امروز خیلی ناگهانی و گنگ کلمه ماما را از روی دهنم  تکرار کرد ومن مات و مبهوت مونده بودم اما اتفاقی بوده من داشتم هجی میکردن اونم یه دفعه گفت ۲ روزه رفته تو چهار ماه

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

راستی مامان فاطی تو به دخترت چه غذاهایی میدی بخدا موندم چی بهش بدم اخه نمیخوره صبح اونقد گریه کردم که حالت تهوع گرفتم بچه ها کمک چکار کنم ؟ بهم غذا یاد میدین ؟ ببخش استارتر که سوالن ربطی با عنوان تاپیکت نداشت اگه دوس ندارین جواب ندین

پسر من یکسالگی فقط و فقط بابا میگفت

الانم ۲ سالشه در حد ۲۰ تا کلمه میگه اونم خیییلی کم باید انقد تشویقش کنی یه کلمه حرف بزنه

کفرمو در آورده در حال حاضر بزرگ ترین دغدغم شده

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
راستی مامان فاطی تو به دخترت چه غذاهایی میدی بخدا موندم چی بهش بدم اخه نمیخوره صبح اونقد گریه کردم ک ...

عزیزم منم مثل تو بودم دیگه خسته شده بودم شروع کردم غذای سفره رو دادن اما مثلا دیگه فلفل نمی زنم ب غذا و هنوز چیزایی ک تا یکسال ممنوعه مثل عسل و سفیده تخم مرغ نمیدم گاهی غذایی ک نمی خوره باز واسش سوپ درست می کنم

ولی کلا چند وقته بدغذا شده

2706