2733
2734
عنوان

بیاین یه چیزی تعریف کنم

1196 بازدید | 61 پست

سلام زندائی من تو یک مرکزی کار میکنه بعد  تعریف می کرد که یه همکار دارن که عفریته خانم با یک مرد متاهل رابطه داره و میگفت حتی یبار زن مرده اومده بوده محل کار اینا که به دختره بگه پاتو از زندگیمون بکش بیرون حتی میگفت بیچاره از فشار عصبی که بهش وارد شد از حال رفت و دختره برگشته به زنه گفته اون زندگی مال منه مهدی عاشق من شده توهم بهتره به بچه هات برسی  بعد میگفت چند روز هست دختره یه انگشتر دستش کرده( البته طلاق گرفته و یه دخترم داره از ازدواج قبلیش) که با مهدی صیغه کردیم بعد زندا ئیم تعریف می کرد که با پرروئی تمام مرده عصرا میاد دنبالش و صبحام میارتش محل کارش و این هرزه خانم هم مدام میاد از روابطشون تعریف می کنه میگه حتی ماها بهش گفتیبم خدا رو خوش نمیاد آه زن و بچه اش تو رو میگیره تو هم یه دختر داری  میگه باهامون درگیر شد ظاهرا" خیلی بی حیا و دریده هست الان بقیشم تایپ می کنم 

اینم بگم اداره ما مربوط به امور بیمه و این چیزا میشه چند روز یه مردی اومد و گفت که خانم من فلان مرکز کار میکنه یعنی همون جایی که زندائیم هم اونجاست بعد مرده میگفت پیمانکارش عوض شده بعضی از حق و حقوقشون رو نمیدن منم راهنماییش کردم و گفتم چوت تعداد کارکنانشون زیاده یه نفر نماینده بفرستن ما قراردادهاشون رو بررسی کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیشب  زندائیم زنگ زد و سئوال کرد راجع به قراردادشون و منم گفتم یه آقایی هم اومده بود واسه حق سرپرستی  خانمش سئوال داشت اسم خانمشم گفت خانم.... که زندائیم گفت که نه اون همون دختره هست و اون شوهرش نیست و اون مرده هست که باهاش رابطه داره

2738

حالا امروز دیدم مرده با یه دختر قد بلند که هر دو هم حلقه دستشونه اومدن اداره منم تا مرده رو دیدم شناختم و با اخم جوابشو دادم بعد مرده گفت آره خانمم رو اخراج کردن پرسیدم چرا گفت از حراست گیر دادن بهش دختره هم از اون پرو ها بودا بعد گفت می خوام بیمه بیکاری بگیرم منم شرایطشو گفتم و گفتم خوب اگه متاهل باشی ایجوریه مجرد باشی اونجوری که برگشت گفت منکه متاهل نیستم

که آقا برگشت گفت خانم به شما مربوط نیست این خانم از نظر من همسرمه منم گفتم اتفاقا" خیلیم مربوطه  نظرتو واسه خودت نگه دارتو چکاره هستی که عوض این خانم داری حرف می زنی صداتو واسه من بلند نکن یا برید هر دو شناسنامه بیارین یا به حراست بگم بندازت بیرون 

2706