2752
2734
عنوان

ضایع ترین تیپ

1062 بازدید | 20 پست

ضایع ترین تیپی ک از بچگی تا الان زدید بگید!!!

من کلاس پنجم دبستان بودم خواهرم ازدواج کرد برای جشن عقدش ی تیپی زده بودم الان فیلمشو میبینم دوس دارم از رو زمین محو شم 😢

اون زمان کلیپس مد بود(از این بزرگا هستا از اونا)ی کلیپس نارنجی بسیار بزرگ زده بودم (هرچقد مامانم بهم میگفت نزن قبول نکردم(😑) بعد ی صندل پوشیده بودم( از اینا ک پیچ پیچیه دور ساق پا باید بپیچونی (از کجا اینو پیدا کردم نمیدونم )اینم باز یادمه مامانم و اون یکی خواهرم میگفتن نپوش من با زور و التماس پوشیدمش (لباسم خوب بود باساپورت پوشیده بودم )اما با این کلیپس و صندل واقعا خیلی ی جوری شده 😢😂.....اگه میتونستم فیلمشونو نیست و نابود میکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تنها چیزیم ک آزارم میده اینه که تو دوران راهنمایی آرایش میکردم 😔 یه کرم میزم ک مث گچ سفید میشدم سایه رژ گونه زژ لب 😬😬

اگه الان برگردم ب اون زمان حتی ضد آفتابم نمیزنم 

خدا جونم الان فهمیدم ک مصلحتمو خواستی قربونت برم ک انقد مهربونی 😘😘

مامبزرگم یه دامن داشت سورمه ای بود و روش ماه وستاره سفید داشت و خیلی قدیمی بود. من خیلی ازاون دامنه خوشم میومد باکلی اصرار ازش گرفتم بعد یبار خونه عموم اینا بودم حدودا نه سالم بود اون دامنو پوشیدم با یه تیشرت پلنگی با ساق دست سفید و روسری یادم نیست چه رنگی... بعد با همون لباس باهاشون بیرونمممم رفتم. مامان و بابام نبودن اوناهم بهم هیچی نمیگفتن 

خداااااااا اون قسمت از حافظشونو پاک کن😫😭

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...

شلوار گشاد میکردم تو بوت😐😐😐😐 راهنمایی بودم. چرا واقعا؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...