2737
2734
عنوان

خواهرم قلبمو شکست

1030 بازدید | 30 پست

چهار روزه  از یه شهر دیگه اومده خونم یه دختر فوق العاده جیغ جیغو هم داره (البته اون طبیعیه و مشکلی نیس برام)کلی براش زحمت کشیدم زیادم کمکم نمیکنه سرش همش تو گوشیه حالا امشب رفت خونه داداشم قبلش ک گفتم میخوای بری یا نه

گف اره حتما میرم از اینجا دیگه خسته شدم

دلم خیلی گرف بیچاره شوهرم دلم براش میسوزه

دل من هواتو کرده🤕

عزيزم شايد منظورش چيز ديگه بوده گلم ناراحت نشو خواهره ديگه يه چي گفته فكر نكرده

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزيزم شايد منظورش چيز ديگه بوده گلم ناراحت نشو خواهره ديگه يه چي گفته فكر نكرده

باور کن این روزا خیلی خسته شدم

شاید حق با شما باشه دل نازکم شدم

دل من هواتو کرده🤕
2738

منم امروز بعد از چند وقت رفتم خونه ی مامانم ابجیم مجرده باهاش دعوام شد, خیلی ناراحت شدم اصلا به خاطر اون تند تند نمیرم خونه ی مامانم, ولی بقیه رو میبینم که یکسره از صبح تا شب خونه ی ماماناشونن ناراحت میشم

اخه شوهرم از اینکه ازم جدا بخوابه متنفره و خوابش نمیبره شبا تا بحال جایی نموندم چون اصلا نمیتونه

بهش میگم ببخش این شبا خیلی سختته میگه عیب نداره خواهرت گناه داره 

دل من هواتو کرده🤕
اخه شوهرم از اینکه ازم جدا بخوابه متنفره و خوابش نمیبره شبا تا بحال جایی نموندم چون اصلا نمیتونه به ...

سخت نگير گلم 

بعضي موقع ادم برا اطرفيان بيشتر از اوني ك بايد مرام به خرج ميدخ 

خب جاي دوري نرفته براي خواهرت بوده ولي دفعه بعد ميدوني چيكار كني ك ناراحتت كرد اينقد بهت سخت نگذره اول به شوهرت بها بدي همه جا 

ولي خيلي بدم نشد  گاهي اينا توفيق هاي اجباريه بعدش ك پيشش بخابي دلچسبتر ميشه

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
سخت نگير گلم  بعضي موقع ادم برا اطرفيان بيشتر از اوني ك بايد مرام به خرج ميدخ  خب جاي دو ...

همیشه همین طوره میاد ده روز میمونه بعدش یه چیزی میگه دلمو میشکنه میره😢😢

دل من هواتو کرده🤕
2706