2733
2739
عنوان

تجربیات زایمان طبیعی از درد گرفته تا بخیه....

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 34 پست
هیچی استفاده نکردم    

عزیزم من توی ی تاپیک خوندم اصلا با بتادین بخیه هاتونو نشورید.....فقط با صابون....بعد سشوار 

ی جای دیگه هم گفته بودن عسل هم بزنید

من با بتادین میشستم خیلی بد بود...یادمه

دخترکم! اصلا تو امدی تا حال ساده مرا ب بهترین حال تغییر دهی....شاید تو همان نشانه حول حالنا احسن الحال خدایی  
بگو برام 😉

اولش اصلا نترس چون هر کسی تجربه اش با کسی دیگه کاملا فرق داره دردش زمان زایمانش تحمل دردش و خیلی چیزهای دیگه 

پس استرس نداشته باش بی خیال یه دردیه که گذراست و قابل تحمل نترس

من که شکنجه شدم تا بدنیا اومد وقتی ک بدنیا اومد اصلا دارو بهم ندادن زخم ها روز ۵۰ نخ های بخیه افتادن

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از توضیح کاملت عزیزم در نورد بخیه و مراقبتهاشم اگه تحربه ای داری بگو

دکتر به من سرم شستشو داد بعد از هر دستشویی با اون خودمو میشستم بعد با سشوار خشک میکردم

روزای اول هم نوار بهداشتی بزرگ باید بخری این کوچیکا بکارت نمیاد

یک پماد ترمیمم داد که واقعا پوستمو ترمیم کرد بعد هر شستشو میزدم

راستی هفته اول چه سزارین چه طبیعی درد دارن حتما شیاف دیکلوفناک بذار درد کلا از بین میبره

دکترت اینا رو برات مینویسه کپسول چرک خشک هم میده تا یک هفته حتما استفاده کن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
دکتر به من سرم شستشو داد بعد از هر دستشویی با اون خودمو میشستم بعد با سشوار خشک میکردم روزای اول هم ...

پماد ترمیم کننده رو وقتی نخ بخیه بود هم میزدین یا بعد افتادن نخ شروع به زدن کردین؟؟

افوض امری الی الله ان الله بصیر بلعباد  
2728
پماد ترمیم کننده رو وقتی نخ بخیه بود هم میزدین یا بعد افتادن نخ شروع به زدن کردین؟؟

بعد اینکه افتاد ده روز بعد زایمان بهم داده بود

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲