2733
2734
عنوان

گازهای خونی دختر یک سالم

3825 بازدید | 13 پست

سلام دوستان. دخترمو به دلیل استپ وزن از ۶ ماهگی دارم مدام دکتر می برم. الان یک سالشه با وزن ۶۵۰۰. توی دوبار ازمایش خون گازهای خونیش نرمال نیس. طوری که انگار خونش قلیاییه. می خواستم بدونم کسی بوده مشکل منو داشته باشه و این به چه علته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه هنوز. از کجا مشخص می شه مربوط به غدده یا کلیه

الان تحت نظر چه فوق تخصصی هستن؟

مربوط به کلیه باشه سونوگرافی کلیه و ازمایش ادرار باید داشته باشن

مربوط بع بیماری های متابولیک باشه چندین ازمایش داره اجرا میکنن ازمایش خون میگیرن

2728
الان تحت نظر چه فوق تخصصی هستن؟ مربوط به کلیه باشه سونوگرافی کلیه و ازمایش ادرار باید داشته باشن م ...

والا داستانش مفصله. اولین بار دکتر خودش که متخصصه اطفاله واسش نوشت. اما چون نتیجه ای نویدیم رفتیم پیش فوق گوارش. اون ازمایشادو دید. بعد گفت برین فوق کلیه. دوباره وی بی جی رو تکرار کرد و باز هم نرمال نیس. انا تو نت خوندم گاهی به خاطر متابولیک اینجوری می شه اما چرا گوارشه فرستاد  کلیه. سونو هم تا حالا دوبار داده چیزی نبوده توش

والا داستانش مفصله. اولین بار دکتر خودش که متخصصه اطفاله واسش نوشت. اما چون نتیجه ای نویدیم رفتیم پی ...

خب درست گفتن ایشون که فوق تخصص گوارش بودن

اول رفتین مشکلات کلیوی رو بررسی کردین

حالا متابولیسم هم برید

خب درست گفتن ایشون که فوق تخصص گوارش بودن اول رفتین مشکلات کلیوی رو بررسی کردین حالا متابولیسم هم ...

ببخشید قطعا یه بیماری زمینه ای مهمه یا می تونه یک چیز پیش پا افتاده باشه؟

2740
قد و دور سرش نرماله؟  راه میره؟ حرف میزنه؟

راه که نمی ره یعنی تازه شروع کرده به ایستادن رو پاش. حرف هم در حد مامان بابا، تاب تاب، اب ، پیف، دد، به به، . دور سرش نرماله اما قدش هم رشدش کنده. 

علامت ديگه اي هم داره که نشون بده گازهاي خونيش کمه؟ 

مثلن نفس نفس زدن يا چيزهاي ديگه

آخه دختر من هم خوب وزن نمي گرفت دکتر براش اين آزمايش رو نوشت دفعه اول 5 ماهگي آزمايش داد که اکسيژن خونش کم بود ولي دکتر گفت چون موقعه خونگيري گريه مي کرده طبيعه

اين دفعه براي آزمايش يکسالگي دکتر براش اين آزمايش رو نوشت ولي من ندادم 

علامت ديگه اي هم داره که نشون بده گازهاي خونيش کمه؟  مثلن نفس نفس زدن يا چيزهاي ديگه آخه دختر ...

نه عزیزم. هیچ علامت دیگه ای جز اختلال رشد نداره. بردمش پیش متخصص کلیه و دکتر گفت باید یه محلول به نام سیدرات پتاسیم بهش بدم. البته گفت پیش دکتر غدد هم ببریش بد نیس. 

سلام ببخشید میدونم خیلی قدیمیه تاپیکتون ، ولی منم الان تقریبا شرایط شمارو دارم بچه م سه ماهشه گاز خونش مشکل داره خواستم بدونم بچه شما معلوم شد مشکلش چیه من اول راهم خواستم راهنمایی کنید ممنون