2737
2734
عنوان

با فولیکول سایز چند باردار شدین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65902 بازدید | 37 پست
استاتر عزیز من دیروز روز ۱۳ قاعدگی  دو تا فولیکول غالب به قطر ۲۲ و ۲۴ داشتم  از دکتر سونو ...

ممنون عزیزم که برام وقت گذاشتی

راستش من iui داشتم

وقتی که ماما سونو کرد گفت راستت ۲ تا فولی ۲۵ و ۲۳ داری

احتمالا کیست هستن

ولی گفت رحم ت عالیه

گفت زنگ بزنم دکتر شاید iui ت کنسل شه

همین طوری اشک میریختم 😔 

آخه چرا اینطوری شد

سری قبل ۴ تا فولی خوب داشتم نشد حالا که ۲ تا فولی اینجوری دارم تمام امیدم ناامید شد 😔 

ولی دکتر که اومد گفت انحام میدیم

من ۳۶ قبل ش hcg زدم اونم خارجی که حتما آزاد شه فولیکولم

دکترم که گفت چیزی نیست ولی احساس کردم برا اینکه پول iui رو بگیره اینکارو انجام داد و کنسل نکرد 

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا بخدا .دوستم فولیش۲۹بود. امپول ازادسازی بزن اقدام کن.اگه فولیکولت نمای کیست داشت توسونو میزد کی ...

۳ روز پیش زدم

Iui شدم

آزاد که شده چون کاملا درد یکطرفه داشتم و دیگه دردم تموم شد

فهمیدم که آزاد شد

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
ممنون عزیزم که برام وقت گذاشتی راستش من iui داشتم وقتی که ماما سونو کرد گفت راستت ۲ تا فولی ۲۵ و ۲ ...

برا حرف ماما ها خودتو اذیت نکن اصلا امکان نداره با اون سایز کیست بشه اتفاقا خیلی هم خوب بوده آمپول هم که زدیو و آزاد شده . من قبل اینکه بخوام برم اقدام با توصیه پزشک مکمل کمک باروری خوردم دکترم میگفت کیفیت تخمکو خیلی بالا میبره نمیذاره فولی پوچ دربیاد .فرتیل اید زنانه گرفتم روزی ۳ تا خوردم تا ۱ ماه به نظر دکترم اگه خدایی نخواسته بارداری صورت نگیره دیگه مشکل از یه چیز دیگه هستش .به این فکر نکن که کیست بوده تازه آزادش هم کردی 😊 من با این سایز فولی امپول هم نمیزنم محاله با سیکل منظم آزاد نشه و تبدیل به کیست بشه 

😍من میدونم خدا دوستم داره ...🙄 خدایا متشکرم 💖💑
2731
نه گلم من با خوردن کلومفین رو ۱۳ سیکلم یه فولیکول ۲۳ داشتم که همون ماه حامله شدم و الان یه دخمل تو ر ...

برا منم دعا کن 🙏 

استاتر عزیز من دیروز روز ۱۳ قاعدگی  دو تا فولیکول غالب به قطر ۲۲ و ۲۴ داشتم  از دکتر سونو ...

ببخشید فولیکول مغزدار یعنی چی؟

از سقف لحظه هایم یاد تو میچکد اگر باران بند آید ازاین خانه خواهم رفت
2740
عزیزم باردار شدی؟؟؟

من اونبار که نه گلم بعد ۳ ماه طبیعی باردار شدم به لطف خدا

من اندازه یه تخم مرغ خون ساز خطری بود که کلا تخمدان رو از بیخ عمل کردم برداشتن  با یه تخمدان باردار شدم فقط ویتامین Eهر روز یدونه بخور برای تقویت تخمدان یا امگا ۳ عالیه

ربطی نداره.خیلی فولیا هستن نمای کیس ندارن وازاد میشن.من بافولی ۲۶باردارشدم نی نیمم دوماهشه

عزیرم تو ‌که با فولی ۲۶باردار شدی امپول ازاد سازی زدی؟

میشه واسه واقعی شدن تیکرم یه صلوات بفرستین