2737
2739
ترس از فشار دادن پاهاش از یک طرف و ترس از سرماخوردن باعث میشه نوزاد 40 روزه را بعد از پی پی نشویم.به نظر شما درسته؟
درسته ! زمونه عوض شده . اما خدا ، همون خداست و ارزش ها ، همون ارزش های گذشته.
دستمال مرطوب بخر عزیزم عالیه و این پائیز و زمستونیه پاکش کن اما ظهرها که هوای خونه گرمتره یکس دوبار هم پاهاش رو بشور زودی خشکش کن
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
azizam be nazaram beshoresh chon injori harchi bashe be moror pash misoze hata az nazar mikrob beshorish behtare makhsosan age nini dokhtare chon zod ofonat migire
man shakhsan hamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiishe dokhtaramo mishoram hata age faghat jish karde bashe
dastmal martob ham faghat dar mavaghee zarori ke biron basham estefade mikonam
2738
میتونی بشوریش با فاصله و با سشوار هم علاوه بر حوله خشکش کنی
البته من خودم یه مدت پام شکسته بود نمیتونستم بشورمش دسمال مرطوبو اول میشستمش تا مواد شیمیایی ش بره و اینجوری هم پای بچه نمیسوزه
یا اینکه مقداری پنبه بهداشتی رو خیسش کنی و پاکش کنی
کی کرم حلزون منو برداشته؟؟؟!!.....................................مدرسان شریف
عزیزم بشورش...اگه دستشویی تو خونه است که نباید از سرماخوردنش ترسی داشته باشی....دستمال مرطوب الکل داره و ممکنه حساسیت بیاره...منکه پسرمو از همون اول تا الان که 6 ماهشه می شستم...دستمال مرطوب رو فقط تو مسافرت که امکان شستن بچه نیست استفاده می کنم.
امروز را برای ابراز احساس به عزیزانت غنمینت بشمار شاید فردا احساس باشد اما عزیزی نباشد...