2737
2734
عنوان

زندگی در آلمان

| مشاهده متن کامل بحث + 45586 بازدید | 48 پست

من خیلی دوست دارم برم برای تحصیل آلمان میگن کشور خوبیه ولی نمیدونم واقعا مطمئن نیستم که اونجا موفق میشم یا نه میتونم همزمان برای خودم خونه بگیرم یا نه یا مثلا شرایط امنیتیش چه شکلی هست برای یک دختر مناسب هست یا نه 

دوستان ا،گه میشه راهنمایی کنین واقعا میخوام بدونم 

برای یادگیری زبان هم خیلی یادگیریم خوبه 

نمراتم هم خیلی خوبه

احتمال بورسیه شدنم هم زیاده 

اصلا اونجا کار پیدا میشه مخصوصا کار پاره وقت سالم که امنیت هم داشته باشه مثل منشی گری با همچین چیزی 

ممنون میشم اگه کسی اونجا هس راهنمایی کنه 

اگر رهبرم فرمان دهد ارتش دنیا نتواند جوابم دهد😎............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما مرحله اول مهاجرت رو انجام بديد اگر موفق شديد بياييد اينجا امكانات همه جوره هست البته اگر غربت و ...

یک سوال من برای تحصیل میخوام برم اونجا خوبه 

یا نه 

و اینکه امنیت اجتماعی داره آلمان ؟؟

مثلا میشه یک کار پیدا کرد اونجا که هم حقوقش خوب باشه هم آمنیت داشته باشه برای یک دختر 

مثل کار منشی گری 

قیمت ها چه شکلی هس ؟؟؟من اینجا وضع مالیم خوبه ولی نمیخوام زیاد اونجا به خرج بیفتم

در ضمن یادگیری زبانم هم خوبه راحت زبان رو یاد میگیرم و زیاد با تنهایی مشکل ندارم

بیشتر برام امنیتو احترام و نژاد پرست نبودن و شرایط مالی مهمه در حد یک دانشجو مثلا 

دوستانی که اونجا رفتن راهنمایی بکنن 

در ضمن نمراتم هم خوبه امکان بورسیه دارم 

اصلا اونجا دانشگاه هاش خوبه ؟؟؟؟

اگه میشه لطف کنین بگین

اگر رهبرم فرمان دهد ارتش دنیا نتواند جوابم دهد😎............
2731
سلام چه طور ویزا گرفتن و تونستن برن دانشگاه ینی راحته؟

ایشون سال ۷۸ به صورت پناهندگی با همسرش رفتن بعد دیگه اونجا اکی که شدن و بچه دار شدن و اقامت گرفتن.  تازه سال ۹۳ که زبان آلمانیش خیلی خوب شده بود رفتن دانشگاه و ۹۷ هم فارغ التحصیل شدن و رفتن سر کار. 

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2738

عزیزم اگه میخوای به المان مهاجرت کنی بهت پیشنهاد نمیکنم من خودم المان رو خیلی دوست دارم و تو المان بدنیا اومدم اگه بچت مدرسه معمولی نمیره تو المان هم نمیتونه مدرسه بره چون تو المان همچیز خیلی سخت تر از ایران هست و واقعا نمیتونه و واسش خیلی سخت میشه

2706