2737
2739
عنوان

بی بی چک

643 بازدید | 40 پست

خانمها میشه بهم بگید جواب بی بی چک تاچنددقیقه بعدش معتبره؟

من بی بی چک زدم اولش منفی شد 20دقیقه تانیم ساعت بعدش رفتم نگاه کردم یه خط کمرنگ هم اومده بودباز.

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوتا خط بیفته بارداری.حالا کمرنگ پرنگش مهم نیس

یعنی حتی اگه نیم ساعت بعدش خط دوم بیاد؟

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍

من پنج روز قبل پری بیبیچک گذاشتم هفت هشت دیقه موندم هیچی نیومد بعد رفتم چهارساعت بعد اومدم دیدم به خط خیلی کمرنگ بود. دوروز بعد یکی دیگه گذاشتم پنج دیقه ای یه خط کمرنگ افتاد وازمم مثبت شد

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
بارداری گلم محض اطمینان فردام باز بزار

حتمامیذارم .کنجکاوبودم زودگذاشتم.مرسی بابت راهنمایی عزیزم

2738
من پنج روز قبل پری بیبیچک گذاشتم هفت هشت دیقه موندم هیچی نیومد بعد رفتم چهارساعت بعد اومدم دیدم به خ ...

جدی؟من فرداپری میشم خیلی کنجکاوبودم بخاطرهمین زودگذاشتم.

یعنی منم مامان شدم.دای خدا

فدات شم ایشالا که حتما‌بارداری علایمم داری؟

اره .همش دلم میخوادبخوابم وسینه هام حساس شدن.

2706