2737
2734
عنوان

شير كمكي

47 بازدید | 6 پست

خانما پسر من ٢٠ روزشه ميخوام شير خشك كمكي بهش بدم نان گرفتم ،ب نظرتون چند وعده بدم؟يكي در ميون شير خودمو بدم؟

اينم بگم شير خودمو ك ميخوره خيلي ب خودش ميپيچه 😞

عزیزم اگه شیرتون کم و گریه میکنه از گشنگی شیر کمکی رو شروع کن اگه کافیه شیرت که کاهو کلم عدس و ماش و اینا رو نخور

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نميخورم بخدا همشم نبات و عرق نعنا ميخورم همين ك از گلوش ميره پايين زور ميزنه ب خودش ميپيچه كم ميخوابه تو خوابم ناله ميكنه الان ي وعده شير خشك دادم راحت خوابيده😔

2728

و اینکه اگه میخوای شیر خشک شروع کنی سعی کن فقط شب ها بهش بدی اگه بخوای یکی در میون بدی ممکنه نگیره یا شیر خودت رو پس بزنه نگیره

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم

شیر خشک چون بچه راحت تره واسه خوردنش و بیشتر میاره تا سینه مادر ممکنه سینه رو دیگه نگیره سعی کن شب ها بهش بدی یا مثلا در روز 2 بار