2733
2734
عنوان

از دست زن داداشم عصبانیم

2871 بازدید | 153 پست

الکی رفته بچشو انداخته که چی شاید چند سال دیگه کار مهاجرتشون درست شه بعد داداش طفلکم نمیدونه اومده یکاره به من میگه انتظار داره براش هورا بکشم خودشم فهمید بدم اومد هی دلیل و بهانه واسه من میاره

دیگه دوسش ندارم الان خیلی دوست دارم حداقل به خواهر بزرگم این جریان بگم یعنی نگم میترکم ولی میترسم به گوش داداشم برسه 

تازه فهمیدم چرا هیشکی ازین عروسمون خوشش نمیاد😑

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید داداشت رو در جریان میزاشت

شایدم دروغ به شما گفته تا ببینه چقدر دهنت قرصه !!

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738
عزیزم دیگه کاری که شده  من در عجبم چه جوری زن و شوهر این چیزا رو از هم مخفی میکنن

چون داداشم عتشق بچس این خانم هوای خارج از کشور داره اونم میدونم فقط واسه رقابت با من 

حیف اینهمه دوسش داشتم همش طرفداریشو میکردم

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.

خب اگه بدون امادگی بچه دار میشد که بدتر بود

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
2706