2737
2739
عنوان

سن از شیر گرفتن ؟؟؟؟

14137 بازدید | 18 پست

پسرم 16 ماهشه میخوام از شیر بگیرمش میدونم شاید زود باشه ولی شبا شاید 20 بار بلند میشه و شیر میخواد منم شیرم خیلی کمه برای همین شروع میکنه به گاز گرفتن . الان تمام سینه ام زخم اصلا ازش میترسم . از طرفی خوب نمیخوابه اینقدر که برای شیر بلند میشه. خودمم کلافم از خواب تیکه تیکه. . کسی میدونه از لحاظ روانشناسی گرفتن شیر توی این سن ضرر داره یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من بهترین سن ۱۸ ماهگیه،ماهای آخر  تا دو سالگی بچه از غذا میوفتا.مادرم داغون میشه،دیگه شیرش هم برا بچه قوت نداره

میشه همگی از خدا بخواهید، که کمک کنه ما عید سال ۹۹تو خونه خودمون باشیم.ممنون  

من پسرم 13 و نیم ماهشه الان مجبورم شیرو ازش بگیرم چون باردارم خیلی روزهای سختیه هر دوتا بچم تب هم دارن برام دعا کنید واقعا دارم زجر میکشم

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
2738

پسر منم خوابش خیلی تیکه تیکه هست. اون یه سالشه. پسر بزرگم هم اینطوری بود. بعد از شیر گرفتن درست شد.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

جای خوابشو جدا کنید شبا با غذا کامل سیرش کنید شاید موثر باشه.من تا ۲۵ماهگی به دخترم شیر دادم و دقیقا مشکل شمارو داشتم شب تا صب بیدار بودم اینقد استخون درد بودم که پاهامو روهم میکوبیدم بعد که از شیرگرفتم ی دکتر گفت اون جون بوی شمارو میفهمه از رو حس امنیت شیر میخواد نه گرسنگی باید جداش میکردب

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤