2733
2734

سلام کسی اینجا هستش که تانگو رقصیده باشه چقدر طول کشید تا یاد بگیرید و با همسرتون هماهنگ بشید از روی چه فیلمی تمرین کردید

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما این پیج رو تو اینستا برو تل هم دارن  aroos_irani9

باشه ممنون ایدی تلگرامشون رو ندارید ؟

بلی عروسی ی طرف رقص تانگو ی طرف

من ۶ماه قبل عروسیم هروقت خونه مادرشوهرم میرفتم تو اتاق شوهرم تمرین میکردیم

اگه حرکاتت زیاد نباشه ی ماهه راه میفتی

فقط توروخدا حین رقص اصلا باهم حرف نزنید یا حرکت بعدی رو بهم نگید خیلی ضایعه

خداخیلی بزرگتر از اونه که بشه باگناه کردن ازش دور شد

بعد از حنابندون یکساعت تمرین کردیم یک ساعتم بعد از چیدن یخچالم تمرین کردیم از تمرینامون فیلم گرفته بودیم روز عروسی توی راه تالار هم فیلمشو دیدیم ولی خب موقع رقص چون دنباله ی لباسم خیلی بلند بود نتونستم دوسه تا حرکتو برم ولی یه حرکت فی البداهه رفتیم اخرش که عالی بود

2738
هفته پیش عروسی یکی از فامیلمون بود با شوهرش سه جلسه رفته آموزش رقص تانگو 300تومن شده بود

من می خواستم خودمون دوتایی تمرین کنیم یعنی بدون کلاس نمیشع

فیلم بردار یه بار اموزش داد همونارو تو خونه تمرین کردیم خیلی کم. تو خونه من یاده شوهرم مینداختم الان چ حرکتی بریم تو عروسی برعکس شد ینی اگ شوهرمم یادش نبود قشنگ گند میزدم خداروشکر خوب شد 

خوش اومدی عشق مامان😍👪.خداااایاااشکرررت❤.الهی دامن همه منتظراسبزشه🙏😍
کلاس وجلسه نمیخواد اونایی که من میبینم یه ده دقیقه خودشونو بهم میمالونن یه دوتا چرخشیم میزنن فکر میک ...

😂😂😂اونو که بلدم یکم حرفه ای تر 

من خودم دو سه روزی تمرین کردم و طوری طراحی کردم ک بیشتر حرکتا برای من باشه چون همسرم وقت تمرین نداشت 

تو اتلیه با همسرم ۵ دیقه تمرین کردیم

نتیجه رقصمونم خوب شد 

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

من رقصیدم تمرینم نکردم کار سختی نبود اصلا

اما رقص تانگوی اصل بسیاااااار سخته همون که با ردوبدل کردن یک شاخه گل تو دهنه و سالها تمرین میخواد

اونی که ایرانیا میرقصن یک جورایی والسه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706