2733
2734
عنوان

دوران بارداری دوقلویی

| مشاهده متن کامل بحث + 149882 بازدید | 5545 پست
خدا خانواده هاتونو حفظ کنه واقعا درگیری های زندگی زیاد شده منم تو شهر غریبم از هر دو طرف دورم با ...

عزیزم اولیت چند سالشه؟ دوقلوهات چی اند؟

مثل هم ایم انگار.

فقط من هنوز نمیدونم دو قلو اند یا سه قلو😶🙄😗

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چرا دکترم منو سر کلاژ نکرد  منم جسه ی ریز دارم 48 کیلوام  طول سرویکسم با سونو شکمی 33& ...

من 40 کیلو ام.157 قدم.فکر کنم ریزتر از شمام.قدت چقدره؟ای وی اف بودی؟

میشه یه صلوات واسه سلامتی نی نیهام بفرستی؟
2728
بچها من رفتم سرویس تخت نی نی مو خرید خیلی گرون بود  😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙😙😙😙😙😙

مبارکه .بسلامتی

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2738
راضی هستی؟  من دکترم رضا نصر ولی سرش خیلی شلوغه

دکتر منم خیلی شلوغه ولی خیلی دوسش دارم و بهش اطمینان دارم.مطبش خلوتتر از بیمارستانه.خواستی اونجا وقت بگیر.از نظر من یه فرشته است.اخه من جای دیگه دوبار ای وی اف کردم نشد ولی بار اول پیش عارفی شد چون مشکلمو تشخیص داد.هم ایمنی بدنم بالا بود هم زائده توی رحمم

میشه یه صلوات واسه سلامتی نی نیهام بفرستی؟

عزیزم مبارکت باشه گلم

خداجونم، فرشته هامو نذر  امام حسین علیه السلام کردم. خودت مراقبشون باش💟💟

مباركه شون باشه دل خوش برن توش لالا كنن جيگراى خاله ❤️❤️❤️❤️

منم دوقلو باردارم زیر شکمم یعنی دوسانت بالای بیکینیم ورم داره و درد میکنه  واقعا عادیه؟  ی ...

عزيزم چند هفته اى غربالگرى اولو رفتى مال ١٢ هفته مشخص ميكنه جفتت چيه در چه موقعيتيه اگه تو هفته هاى پايين باردارى باشىى رحمت هنوز تو لگنه نيومده بالا طبيعيه نگران نباش 

عزيزم چند هفته اى غربالگرى اولو رفتى مال ١٢ هفته مشخص ميكنه جفتت چيه در چه موقعيتيه اگه تو هفته هاى ...

دوازده هفته رفتم هر دو قل قدامی هستند قل پایینی جفتش پایینه گفت. الانم هفته چهاردهم

برای سلامتی دوقلوهام دعا کنید
2706