2737
2734
عنوان

از پوشک گرفتن دخترم

114 بازدید | 13 پست

سلام دوستان دخترم اخر همین ماه ۲ سالش میشه 

از امروز شروع کردم از پوشک بگیرمش 

ساعت ۱۰/۵که بیدار شد پوشکشو باز کردم بردمش دستشویی و جیش کرد ولی تا الان هر ده دقیقه خودش میگه جیش دارم میبرمش جیش نمیکنه 

به نظرتون امادگی نداره هنوز ؟

شبا تصمیم دارم وقتی خوابید پوشکش کنم درسته ؟

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه خودش میگه بریم دستشویی  ولی میبرمش جیش نمیکنه فقط بازی میکنه دلش نمیخواد بیرون بیاد از دست ...

اره پسر منم میخواد بازی کن ولی چون میبرمش تو حموم دست میزنه به توالت فرنگی دیگه میارم بیرون

2728

فقط صبور باش درست میشه و بهش توضیح بده اونجا کثیفه به چیزی دست نزنه دو سه روز دیگه یاد میگیره ادرارشو نگه داره و دفعات دستشویی رفتنش کم میشه طوری که خودتون باید یادلوری کنید و به هیچ وجه دعواشنکنید شورت اموزشی هم بهتون کمک میکنه

منم از صبح شروع کردم هرکار میکنم نمیاد بریم دستشویی جیغ میزنه ندارم یه بارم خودشو خیس کرد ۵ روز ریگه ۲سالش میشه

بنظرم امادگی نداره😢😢😢😢

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

پسرمنم بخاطر اینکه بره دستشویی هی میگفت جیش دارم میرفتیم به زور یذره جیش میکرد باید صبور باشی کم کم یادمیگیره ولی دوسه ماهی درگیرشی دیگه

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...

من که اعصابم بهم ریخت پوشکش کردم هر ترفندی از صبح پیاده کردم فقط جیغ و گریه که دستشویی نمیرم آمادگی نداره باز هفته دیگه شروع میکنم😭😭😭😭

2738
من که اعصابم بهم ریخت پوشکش کردم هر ترفندی از صبح پیاده کردم فقط جیغ و گریه که دستشویی نمیرم آمادگی ...

عزیزم وقتی خودت یا پدرش میرین دستشویی درو باز بزار بزار ببینه 

دختر من عاشق رفتن دستشوییه چون منو میدید میدونست اونجا باید جیش کنه 

عزیزم وقتی خودت یا پدرش میرین دستشویی درو باز بزار بزار ببینه  دختر من عاشق رفتن دستشوییه چون ...

منم دقیقا همین کارو میکنم یه ماه پیش خودش پوشکشو در میاورد مینداخت سطل آشغال جیش میکرد میومد بیرون من هرچی گفتم از پوشک بگیرم شوهرم گفت نه زوده بزار دوسالش بشه 😔😔😔😔الان میگم کاش حرف کسی رو گوش نمیدادم کار خودمو میکردم الان فقط لج میکنه

پسرمنم بخاطر اینکه بره دستشویی هی میگفت جیش دارم میرفتیم به زور یذره جیش میکرد باید صبور باشی کم کم ...

شبا پوشکش کنم ؟

منم دقیقا همین کارو میکنم یه ماه پیش خودش پوشکشو در میاورد مینداخت سطل آشغال جیش میکرد میومد بیرون م ...

یکی دو هفته دیگه دوبار امتحان کن 

فقط صبور باش درست میشه و بهش توضیح بده اونجا کثیفه به چیزی دست نزنه دو سه روز دیگه یاد میگیره ادرارش ...

نه دعوا که اصلا نمیکنم بهش جایزه هم میدم 

فقط شبا پوشکش کنم ؟