2737
2739
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر+بیمارستان نجمیه

| مشاهده متن کامل بحث + 138548 بازدید | 2213 پست
ممنونم مامان روزان جون از اینکه جوابمو میدی و بهم آرامش میدی زهره جون منم همین حس رو دارم نسبت به خانم دکتر خیلی خوشحالم که میرم پیش ایشون ولی کلا مشکل من ترس از از زایمانه که افتاده به جونم مامان روژان جون دکتر برام دارو نوشته برای بعد عمل ولی دستور مصرفشو نگفت.................. بهم گفت دیگه نیا مطب حالا نمیدونم بقیه آمپولامو کی بزنم؟
Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم از لطفت زهره جان نفس جان به من گفته بود تا اخرش همانطور بزن یعنی 5 روز 1 بار.شب قبل عمل 3 تا باهم زدم.البته با تجویز خودشون.شمارشو اگر نداری 1 شنبه زنگ بزن مطب بگو منشی ازش بپرسه بهت بگه.
2731
اره جواب میده تلفن رو بگو خودشون گفته بودن یادم بنداز یادش رفت بگد زایمانم هفته دیگست و دکتر گفته دیگه نیا. عمل من ساعت 2 بود.اول من بودم بعد 1 نفر دیگه اونم با دکتر رزا.کلا تو بخش زنان ما دو تا بودیم و 1 خانم که پروتز سینه گذاشته بود همین.خیلیخلوته
2738
سلام ممنون مامان روژان و نفس مامان جان فشارم هنوز بالاس میترسم برم بیمارستان چون هنوز آمادگیشو ندارم ولی اگه تا فردا حالم خوب نشه مجبور میشم برم
پاکدل را کسی باور نمی کند، مگر پاکدل
2706