2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دنیای مردا رو هیچوقت نمیشه درک کرد

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2728
نه چرا بترسه

نترسه گلم؟نمیدونم

برای من طبیعی نیست آخه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740
ميخوام فردا بچمو بزارم خونه پدر شوهرم خودمم برم خونه بابام

بچه رو چرا از خودت جدا ميكنى؟اگر قصد طلاق ندارى به نظرم خودتو سبك و ايشونو پررو تر و وقيح تر نكن ون بيشتر روش باز ميشه

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
تورو خدا نریزید سرم ولی من عقیدم اینه حواب خیانت فقط خیانته 

منم گاهي باهاتون موافقم اما واااقعا وقتي منطقي فكر ميكنم ميبينم ادماي بي ارزش اين كارو ميكنن و كسيكه براي خودش ارزش قائل باشه حتي اگه دلش هم بخواد غرورش اجازه اين كارو نميده

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت

یه چیزی بگم ؟؟؟ با سیاست پیش برو ... ازش بپرس اگر خیلی کنجکاوی اما با لحن بد نپرس و جوری بپرس ک ینی فک کنه بدبین نیستی ... 

اما اگر حس میکنی کرمش فقط در حد پیام و اینا بوده ،، اصصصصلا به روش نیار و ازین ب بعد بیشتر ب خودت جذبش کن و نزار بفهمه ک قضیه رو میدونی چون پررو میشه و اگ روش باز شه بیشتر پیش میره و از تو کلا دست میکشه !!! 

مردا ترس از زن نداشته باشن از ابرو دیگه میترسن

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2706