2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید اول ی جوری مچشو بگیری

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2738

به همین راحتی؟

مگه با هم زندگی نمیکنید؟

ازت نمیترسه؟

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
تورو خدا نریزید سرم ولی من عقیدم اینه حواب خیانت فقط خیانته 

عزيزم نميريزم سرت اما فكر نميكنى با اين حرف جرقه يه كار اشتباه رو تو ذهن استارتر يا هر كس ديگه اى كه اين تاپيك رو بخونه و خيانت ديده باشه،ميزنى؟خيانت تو هر جامعه اى منفوره

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
جواب نميده امشب با دوتا تيشرت و ي پيراهن اومد خونه كه نو بود هر چي پرسيدم از كجا جواب نداد

وااای چه راحت گذشتی من جای تو بودم تا الان نمیذاشتم بخابه یعنی چی اینکارا ازش بپرس با جدیت

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706