2737
2734
آخی عزیزم مبارکت باشه حسابی از لحاظ تغذیه به خودت برس که کم نیاری مطمعن باش خدا کمکت میکنه
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تا چهارتا بچه با سزارین میشه به دنیا اورد . مراقب خودت باش انشاله هیچ مشکلی پیش نمیاد. فقط به نظر من از کمربند مخصوص بارداری استفاده کن که سنگینی شکمت وقتی بزرگ شد رو قسمت بخیه هات فشار نیاره و زیاد اون قسمت کشیده نشه . بعد از زایمان هم شکم بند ببند و خوب استراحت کن .
خدایا می دانم دوستم داری،همیشه هواییم را داشته باش چون بی هوای تو ابری می شوم
2728
2738
سلام  من ۹۲ ۹۴ و۹۵ سزارین کردم  ودوباره باردارم یعنی ۹۶ هم یه سزارین میشم و پرونده ...

سلام عزیزم شما سزارین چهارمتو پیش کدوم دکتر رفتی من چهارمی باردارم دکترم گفته عملم نمیکنه الان هفته بیست هستم دکترتو معرفی میکنی لطفا کدوم بیمارستان بودی و اینکه خیلی اذیت شدی یا نه ممنون

سلام منم بچه دومم ۵ ماهه بود فوت شد سزارین بودم!!! الان میخوام  دوباره باردار بشم مشکلی نداره؟؟ ...

منم پسرم اول اسفند ۹۵ به دنیا اومد و اردیبهشت ۹۸ ینی دو سال و سه ماه بعدم دوباره سزارین شدم ولی بچه نازنینمو توی ماه نهم از دست دادم.حالا نمیدونم سزارین سومم کی میتونه باشه و چقد بعد میتونم اقدام کنم؟روحیه ام داغونه و از طرفی هم میدونم باید یکسال به خودم زمان بدم ولی از طرفی هم بازم میترسم این اتفاق تکرار بشه.خدا به داد هممون برسه.کاش یه نفر بود از جانب خدا میومد بهم اطمینان میداد که بارداری بعدی بچم زنده میمونه

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
تا سه تا سزارین پشت سرهم مشکلی نداره.منم دوتا سرارین به فاصله یک سال و ده ماه داستم بچه دومم از دست ...

گلم شما بچه دارشدین؟منم بچه دومموتوهفته۳۵ازدست دادم.اللن چندتابچه دارین؟

2706