2733
2739
عنوان

بخش دوم داستان عشق منو همسرم(عکس)

29977 بازدید | 100 پست

دوباره سلام  

دیروز  پسرم نگذاشت ادامه داستانم  رو براتون بنویسم  الان میذارم اگه دوست بخونین😉😉

زندگی نه ماندن است نه رسیدن    زندگی سادگی یک رفتن است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول عكسو بده

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
2738

امروز از همسرم  خواستم یکم از حسش از اون موقع ها برام تعریف کنه

چیزایی که شنیدم خودمم باورم نشد وقتی داشت تعریف میکرد اشک دور چشماش حلقه  زد 😦

( ر )  میگفت همه جا تو رو میدیدم حتی انگشت دستم که زیر اره  رفت  تو خیال تو غرق شده بودم اون اتفاق برام افتاد

میگفت همه دوستام بهم می گفتن داری با خودت چی کار میکنی دیگه هیچی آرامم نمی کرد به سیگار رو آوردم  هروقت سیگار میزدم احساس میکردم پیشمی باهات حرف میزدم

حتی همه اسمم رو عشقی صدا میزدن

میگفت خیلی درد می کشیدم  ولی دردام تلخ نبود شیرین بود   بعضی موقع ها که خیلی دل تنگت میشدم نصف شب بلند میشدم میومدم  سر کوچه تون بیشتر وقتا حتی بارون هم میومد  دوستام میومدن به زور میبردنم

اینا  همش حس های همسرم بود

جالب اینجاس هر موقع اون می اومده  سر کوچه منم می فهمیدم  انگار یه چیزی بهم میگفت اون بیرون وایساده حتی یکبار  با پسر دایی هام و داییم توی حیاط خونمون فوتبال بازی میکردیم  توپ رفت توی کوچه من رفتم بیارم دیدمش میگه بد اون هرشب میومدم فقط بخاطر یک بار شنیدن صدات میگه صدای خنده هات میومد  میرفتم کارگاه  به دوستام می گفتم صداشو شنیدم مسخره میکردنم

میگه حتی یکبار دوستم سیم کارت رو از گوشیم در آورده بود  وقتی روشنش کرد گوشیم زنگ خورد تو زنگ زده بودی باهات حرف زدم وقتی قط کردم  دوستم گفت سیم کارت دست منه تو چطوری با گوشی بدون سیم حرف زدی اونم باعشقت میگه هرچی قسم خوردم گفتم خودش بهم زنگ زد باهاش حرف زدم باورش نشد گوشی رو باز کردیم دیدیم توش اصلا سیم نبود 😲🤔

میگه دوستم بعد اون باور کرد که من دیونه شدم 😔

زندگی نه ماندن است نه رسیدن    زندگی سادگی یک رفتن است
2706