2733
2739
عنوان

وزن کم جنین هفته 32

997 بازدید | 12 پست

خانوما من اخر هفته 32هستم وزن 1600هست دکتر سونو گفت کمه دکتر خودمو نرفتم چجوره بنطرتون

تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه ک پایینم نیست والا

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
2728
خوبه ک پایینم نیست والا

نمیدونم ترسوندم گف قد شوهرت کوتاهه درصورتی ک همه بلندین شوهرم 190قدشه.وزن تولدمونم پرسید اونم کم نبود.گف پس جثه ش ریزه.دکتر خودم رفتم هنوز

منم ٣٢ همين بود وزن پسرم  ٣/٤٠٠ هم دنيا امد وزنش خوبه

عه خداو شکر دکترت چی میگف چیا خوردی که وزنش خوبشه.خدا نکهش داره برات

نمیدونم ترسوندم گف قد شوهرت کوتاهه درصورتی ک همه بلندین شوهرم 190قدشه.وزن تولدمونم پرسید اونم کم نبو ...

اصلا توجه نکن بابا من ۲۶هفته طول سرویکسم ۱۳ بود اگ ب حرف دکترا بود من باید فردا همون ۲۶هفتن زایمان میکردم خداروشکر حالم خوبه ...اصلا ب حرف این دکترا گوش نده فقط استرسه ....ان شالله ک ب حق همین روزا محرمی ک در پیش داریم امام حسین نگهدار نی نیامون باشه

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
2740
اصلا توجه نکن بابا من ۲۶هفته طول سرویکسم ۱۳ بود اگ ب حرف دکترا بود من باید فردا همون ۲۶هفتن زایمان م ...

ممنون عزیزم انشالله  

تا پنج هفته چقدر میتونم زیاد کنم عزیزم،؟

اونقدر كه بچت بالاي ٣ دنيا بياد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
اونقدر كه بچت بالاي ٣ دنيا بياد

راسمیگی خدا از دهنت بشنوه.دکتر باید بنویسه یا خودم میتونم بگیرم

راسمیگی خدا از دهنت بشنوه.دکتر باید بنویسه یا خودم میتونم بگیرم

در هر صورت ازاده

مثل شير خشكه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻